|

فوری؛ ستاره استقلال در لیست مازاد!

به علت نافرمانی حامدی فر از دستورات جواد نکونام و ترک تمرین، این بازیکن در لیست فروش قرار گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

امروز ابعاد جدیدی از ماجرای مصدومیت کوین یامگا مشخص شد. پزشک استقلال به صورت رسمی از جدی بودن این آسیب دیدگی، کامل نبودن بینایی ستاره فرانسوی و همچنین نیاز به عمل های جراحی بعدی خبر داد که مشخص شد این بازیکن برای مدت نسبتا طولانی از میادین به دور خواهد بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ پس از آن نیز خبر رسید که امید حامدی فر توسط نکونام در لیست فروش تیم قرار گرفته است. موضوعی که به نظر می رسید برای تنبیه این بازیکن به دلیل مصدومیت یامگا باشد. چرا که بازیکن جوان استقلال سه روز پیش و در تمرینات، به صورت کاملا ناخواسته و غیرعمد، با کف استوک ضربه شدیدی را به صورت بازیکن خارجی آبی ها وارد کرد و باعث آسیب دیدگی او شد.

اما پیگیری های خبرنگار ورزش سه نشان می دهد که علت کنار گذاشته شدن حامدی فر، بی انضباطی او در تمرین امروز بوده است. داستان از این قرار است که پیش از این و به دلیل خشونت و سبک بازی خشن حامدی فر در تمرینات و بازی های استقلال، او بارها از سوی نکونام مورد مواخذه قرار گرفته و سرمربی آبی ها همواره از این بازیکن درخواست کرده است که هم در مسابقات و هم در تمرینات، با کنترل بیشتری به جنگ های تن به تن برود.

نمونه بارز این موضوع، به دربی پایتخت بازمیگردد که این بازیکن خوش شانس بود در نیمه دوم و به دلیل خطای خشن به روی زاهدی، با کارت قرمز از زمین بازی اخراج نشد. برخورد روز گذشته این بازیکن با یامگا نیز آن هم پس از تذکرات چندباره نکونام به این بازیکن، باعث عصبانیت سرمربی آبی پوشان شد.

پس از آنکه نکونام روز گذشته برای تنبیه حامدی فر، اعلام کرد که او باید به دور زمین بدود، این جریمه امروز نیز برای این بازیکن تکرار شد ولی به دلیل خودداری حامدی فر از دویدن به دور زمین و ترک بدون اجازه تمرین، او توسط نکونام در لیست فروش قرار گرفته است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی