|

شاه ماهی اسپانیایی راهی استقلال می شود؟

دروازه‌بان تیم فوتبال گل گهر سیرجان از این تیم جدا شد.

لینک کوتاه کپی شد

محسن فروزان دروازه‌بان تیم فوتبال گل گهر، امروز (دوشنبه 25 دی 1402) با فسخ قرارداد از جمع شاگردان مارینوس اوزونیدیس جدا شد. به نقل از فارس، تیم سیرجانی به جز فروزان خروجی دیگری نخواهد داشت. جذب یک مهاجم داخلی از اهداف نقل و انتقالاتی گل گهر است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ باشگاه استقلال هم بر اساس نظر سرمربی این تیم، روز گذشته با ارسال نامه به صورت رسمی درخواست خود را برای جذب روبرتو تورس بازیکن اسپانیایی گل گهر ارائه کرد. با اینکه هنوز پاسخی به این درخواست داده نشده، به نظر نمی‌رسد مسئولان باشگاه سیرجانی نظر موافقی روی درخواست آبی‌های تهران داشته باشند.

پیش از این نیز باشگاه تراکتور درخواست رسمی جذب علیرضا علیزاده را ارئه کرد که گل گهر خواهان پرداخت 20 میلیارد تومان برای صدور رضایتنامه این بازیکن شد تا به نوعی مخالفت خود را نشان دهد. تلاش تراکتور برای راضی کردن مسئولان گل گهر ادامه دارد اما نظر گل گهر برای این انتقال منفی است.

شاگردان اوزونیدیس که دور جدید تمرینات خود را از روز شنبه در تهران آغاز کرده‌اند، امروز راهی سیرجان شدند تا ادامه تمرینات را در خانه پیگیری کنند. گل گهر قرار است در سیرجان یک بازی تدارکاتی را نیز مقابل تیمی بومی برگزار کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی