|

اختلاف یحیی و پرسپولیس بر سر 10 میلیارد!

گل محمدی می گوید پرسپولیس باید 10 میلیارد دیگر به او بدهد!

لینک کوتاه کپی شد

روز گذشته جلسه ای بین نماینده حقوقی یحیی گل محمدی و رضا درویش برگزار شد و بعد از جلسه، مدیرعامل سرخ ها مقابل خبرنگاران قرار گرفت و اعلام کرد جدایی یحیی گل محمدی از پرسپولیس قطعی شد و آن ها به دنبال سرمربی جدید هستند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ نکته ای که همچنان وجود دارد این است یحیی گل محمدی از سمتش استعفای کتبی نکرده است، در واقع در جلسه روز گذشته مدیرعامل پرسپولیس با نماینده یحیی گل محمدی بر سر جدایی توافق نکرده است!

گویا رضا درویش اعتقاد دارد یحیی گل محمدی باید نصف مطالبات خود را بگیرد چون فقط یک نیم فصل در پرسپولیس بوده و از سوی دیگر مدیران پرسپولیس، او را می خواستند ولی خود یحیی ساز جدایی کوک کرده است، پس باید بخشی از مطالباتش را هم ببخشد و به باشگاه کمک کند.

اما طبق شنیده ها یحیی گل محمدی از طریق نماینده حقوقی خود اعلام کرده نه تنها مطالباتش تا اینجای فصل را می خواهد بلکه 10 میلیارد دیگر از قراردادش را هم باید بگیرد (یحیی قراردادش را کامل نمی خواهد ولی می گوید 50 درصد قرارداد + 10 میلیارد)

از سوی دیگر مدیران پرسپولیس قرار است طی امروز و فردا جلسه دیگری را با نماینده یحیی برگزار کنند و بر سر قرارداد و نحوه پرداخت آن به توافق نهایی برسند.

با وجود اعلام مدیران پرسپولیس، یحیی گل محمدی هرچند قصدی برای بازگشت ندارد ولی روز کاغذ هنوز به شکل قطعی و حتمی جدا نشده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی