|

زمان معرفی جانشین یحیی در پرسپولیس مشخص شد

مدیرعامل پرسپولیس اعلام کرد، برای هدایت این باشگاه و جانشینی یحیی گل‌محمدی ۱۰ گزینه مدنظر سرخپوشان هستند.

لینک کوتاه کپی شد

رضا درویش درباره آخرین شرایط نیمکت پرسپولیس پس از جدایی یحیی گل‌محمدی گفت: خبر جدیدی در این خصوص نیست. تفاهم‌نامه جدایی گل‌محمدی در حال آماده شدن است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ وی در واکنش به مطرح شدن برخی نام‌ها و اضافه شدن گزینه هلندی برای نیمکت پرسپولیس، عنوان کرد: ۱۰ کاندیدا هستند و کمیته فنی درباره آن‌ها نظر می‌دهند.

هیچ وقت گل‌محمدی را به این سرحالی ندیده بودم

روز گذشته مصاحبه‌ای از رضا درویش منتشر شده بود مبنی بر اینکه گل‌محمدی حال و احوال خوبی برای مربیگری ندارد، در حالی که گل‌محمدی گفته است احوال خوبی دارد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس راجع به این موضوع خاطرنشان کرد: ماشاالله حال گل‌محمدی خیلی خوب است و من هیچ وقت او را به این سرحالی ندیده بودم. من هیچ وقت چنین چیزی نگفتم، منظور من این بود که شرایط ادامه همکاری با پرسپولیس را ندارد و صلاح دیده است که استراحت کند.

باشگاه بهترین انتخاب را انجام می‌دهد

درویش در مورد شایعاتی که برای حضور برانکو در پرسپولیس مطرح می‌شود، تصریح کرد: کمیته فنی همه چیز را بررسی می‌کند و با ۱۰ کاندیدا صحبت می‌کنند و برنامه‌های‌شان را می‌گیرند. شما کاری نکنید که باشگاه تحت فشار مجبور به کاری شود. قطعاً همه چیز تحت بررسی قرار می‌گیرد و بهترین انتخاب را باشگاه انجام می‌دهد.

تا آخر هفته سرمربی جدید پرسپولیس مشخص می‌شود

وی در پاسخ به این سؤال که «تأیید می‌کنید امروز روز دوم مذاکره با برانکوست؟»، خاطر نشان کرد: با همه گزینه‌ها به‌طور یکسان مذاکره و تا آخر هفته تکلیف سرمربی جدید مشخص می‌شود.

هر مربی که انتخاب شود برای تمرینات برنامه‌ریزی می‌کند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که در صورت توافق با برانکو، او بعد از جام ملت‌ها به پرسپولیس اضافه می‌شود، گفت: ابتدا بگذاریم تکلیف انتخاب سرمربی مشخص شود و بعد از آن ما درباره پلن بعدی‌مان تصمیم بگیریم. مربیان دیگر هم هستند که در جام ملت‌های آسیا تیم دارند. هر مربی که انتخاب شود برای تمرینات برنامه‌ریزی می‌کند.

وی در پاسخ به این سؤال که «اسکوچیچ و آلکس نوری هم جزو گزینه‌های پرسپولیس هستند؟»، تصریح کرد: همه ۱۰ نفری که جزو گزینه‌های باشگاه هستند، کمیته فنی در حال مذاکره با آن‌ها هستند.

اول انتخاب مربی و بعد جذب بازیکن

درویش درباره مذاکره با بازیکنان سپاهان یادآور شد: مربی باید ابتدا انتخاب شود و بعد از آن ببینیم چه بازیکنی می‌خواهد.

تمام گزینه‌های ما خارجی هستند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که «همه ۱۰ گزینه باشگاه خارجی هستند؟»، اظهار داشت: بله هر ۱۰ گزینه انتخاب سرمربی تیم، خارجی هستند و گزینه داخلی نداریم. هیئت مدیره مصوب کرد که فقط گزینه خارجی داشته باشیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی