|

تنها گزینه خارجی فعلی برای پرسپولیس

پرسپولیس به دنبال حل مشکل جرائم مالیاتی برانکو و احتمالاً آغاز مذاکرات با این مربی است.

لینک کوتاه کپی شد

پس از استعفای یحیی گل‌محمدی از سرمربیگری پرسپولیس، بحث بازگشت برانکو ایوانکوویچ به این باشگاه دوباره در بین سرخپوشان مطرح شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ این مربی که اکنون در تیم ملی عمان فعالیت دارد باید از چند روز دیگر تیمش را در جام ملت‌های آسیا هدایت کند، اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد او گزینه اول باشگاه پرسپولیس و تنها گزینه خارجی این باشگاه برای جانشینی یحیی گل‌محمدی است.

برانکو که خاطرات بسیار خوبی را برای پرسپولیسی‌ها رقم زده، اکنون به گزینه اول باشگاه پرسپولیس تبدیل شده است، اما سرخپوشان آغاز مذاکره با این مربی را به بعد از توافق با گل‌محمدی و جدایی او موکول کرده‌اند. قرارداد برانکو ایوانکوویچ با تیم ملی عمان در پایان جام ملت‌های آسیا به اتمام خواهد رسید و این مربی مشکلی از این بابت نخواهد داشت.

در این بین، اما صحبت‌های ضد و نقیضی درباره وضعیت پرداخت مالیات برانکو در دوران حضورش در پرسپولیس مطرح شده است و برخی افراد همین موضوع را مانع بزرگی برای بازگشت او به پرسپولیس دانسته‌اند.
در این زمینه نیز پیگیری‌ها نشان می‌دهد باشگاه پرسپولیس مالیات مربوط به دوران حضور برانکو در این تیم را به‌طور کامل پرداخت کرده است و اصل مالیات او تسویه شده، اما تنها مشکل باقیمانده مربوط به جرائم دیرکرد مالیات این مربی است. مدیران پرسپولیس در این راستا نیز پس از پرداخت مالیات برانکو، رایزنی‌های زیادی را برای بخشش جرائم مالیات او انجام داده‌اند و بخشی از این مبلغ نیز با بخشودگی مواجه شده، اما بخش دیگری باقی مانده که باشگاه در حال مکاتبه و رایزنی است تا این مشکل را نیز برطرف کند.

علاوه بر برانکو در چند روز گذشته ظاهراً مربیان خارجی دیگری نیز توسط چندین واسطه به باشگاه پرسپولیس معرفی شده‌اند که تاکنون هیچکدام از آن‌ها مورد تأیید این باشگاه قرار نگرفته و ظاهراً پرسپولیسی‌ها درصدد حل مشکل جرائم مالیاتی برانکو و مذاکره با این مربی هستند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی