|

3 گزینه جذاب برای جانشینی مورایس؛ استقلالی، پرسپولیسی و اسطوره!

فعلا یحیی مانع بزرگی برای رفتن به سپاهان دارد.

لینک کوتاه کپی شد
1

هرچند باشگاه پرسپولیس خیلی زود با استعفای شفاهی سرمربی خود درپایان نیم فصل اول لیگ مخالفت کرد، گویا یحیی گل‌محمدی به دلیل امکان فسخ یکطرفه قرارداد، از سرخپوشان جدا خواهد شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تابناک؛ دقایقی بعد از اعلام استعفای ژوزه مورایس از هدایت تیم کهکشانی سپاهان اصفهان، رایزنی برای انتخاب جانشین او آغاز شده و گویا برای سرمربی پرتغالی احتمال بازگشتی وجود ندارد.

پروژه یحیی هم در پرسپولیس تمام شده و این تیم در فوتبال چشم نواز گذشته را ارائه نمی‌دهد و مدیران پرسپولیس هم توان تقویت تیم در تعطیلات زمستانی را ندارند.

به این ترتیب، نیمکت ۲۰۰ میلیارد تومانی سپاهان، حالا با ارقام کمتر به یحیی چشمک می‌زند. سپاهان تیمی است که مشکلات مالی پرسپولیس را ندارد و در آسیا هم نیازمند یک سرمربی باتجربه است.

هرچند خبرنگاران اصفهانی نزدیک به محرم نویدکیا تلاش دارند، او را به نیمکت هل بدهند، بعید است مدیران باشگاه چنین تیمی را تحویل مربی کم تجربه‌ای مثل محرم بدهند.

در سوی دیگر، فرهاد مجیدی را هم برای نیمکت جذاب سپاهان که لقمه چربی محسوب می‌شود، مهیا کرده اند. سرمربی سابق استقلال شرایط خوبی در لیگ امارات ندارد و بازگشت به لیگ ایران برای او می‌تواند یک گزینه جذاب باشد، به خصوص اگر دستمزدش بیشتر از تیم ضعیف اتحاد کلبا باشد!

حالا این مثلث مثل حلقه‌ای دور نیمکت سپاهان می‌چرخد و هر احتمالی در سپاهان ممکن است؛ همانطور که هیچکس فکرش را نمی‌کرد پرستاره‌ترین تیم تاریخ لیگ که تقریبا گرانترین نیز هست، سه بازی پشت سر هم را ببازد و آن برتری فاحش در جدول با وجود بازگشت امتیازات جریمه شده، جایش را به رتبه دوم پشت سر استقلال بدهد.

شاید سپاهان پروژه آماده و اسب زین کرده‌ای برای یحیی گل‌محمدی باشد تا قبل از رسیدن به تیم ملی، با سپاهان هم در فوتبال ایران آقایی کند؛ البته اگر او با بازیکنان مغضوب سابق خود در پرسپولیس یعنی رامین رضاییان، رضا اسدی، فرشاد احمدزاده و عیسی آل‌کثیر کنار بیاید. تنها نقطه منفی در مذاکرات احتمالی سپاهان با این مربی، همین سوابق روابط منفی یحیی با نفرات اصلی زردهاست که می‌تواند یک بحران دیگر در این تیم بسازد.

با این حال، برای حل این معادله باید منتظر تصمیم هیات مدیره باشگاه سپاهان بود تا ببینیم چه تفکری از داخل آن بیرون می‌آید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی