|

اتفاق خاصی که برای سردار آزمون در تیم ملی افتاد

یکی از تغییرات در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران مقابل دو تیم ازبکستان و هنگ کنگ، یک اولین دیگر را برای سردار آزمون رقم زد. بیشتر بخوانید.

لینک کوتاه کپی شد

تیم‌های ملی فوتبال ایران و ازبکستان در هفته دوم مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶، امروز سه شنبه ۳۰ آبان و از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه بنیادکار رو در روی هم قرار می‌گیرند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر، علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، رامین رضائیان، حسین کنعانی‌زادگان، میلاد محمدی، مهدی ترابی، سعید عزت اللهی، محمد محبی، سامان قدوس، مهدی طارمی، سردار آزمون ترکیب ابتدایی ایران در این بازی را تشکیل می‌دهند.

این ترکیب در شرایطی اعلام شده است که قلعه نویی نسبت به دیدار اول برابر هنگ کنگ دو تغییر را در ترکیب تیمش ایجاد کرده است. براساس این تصمیم احسان حاج صفی جای خود را به میلاد محمدی در سمت چپ خط دفاعی داده و مهدی ترابی نیز جانشین علیرضا جهانبخش شده است که به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده است.

حاج صفی علاوه بر غیبت در ترکیب ابتدایی ایران در بازی با ازبکستان، باعث شد تا برای اولین بار سردار آزمون از ابتدای بازی بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو ببند. او پیش از این در اواسط بازی بازوبند کاپیتانی را بسته بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی