|

پرسپولیس در بدترین شرایط به النصر رسید!

پرسپولیس برای رویارویی با النصر باید هرچه سریع تر از نظر فنی و روحی ریکاوری کند.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس هفته های بد خود را با شکست مقابل سپاهان تکمیل کرد تا یکی از بدترین مقاطع خود را طی چند سال اخیر تجربه کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرآنلاین؛ طی چند سال اخیر کمتر پیش آمده پرسپولیس برای چند هفته پیاپی از کسب پیروزی عاجز باشد و به نظر می رسد هواداران پرسپولیس با یحیی گل محمدی روزهای تلخی را پشت سر می گذارند.

این در حالی است که نه تنها رقابت ها به نیمه خود هم نرسیده بلکه حساس ترین روزهای پرسپولیس در رقابت های داخلی و آسیایی در پیش است. سرخ پوشان نیز دو بازی سخت و حساس مقابل النصر و الدحیل در پیش دارند و در لیگ برتر نیز باید به مصاف استقلال بروند. از این رو یحیی گل محمدی خوب می داند صحبت در مورد نقل و انتقالات نه تنها دردی را دوا نمی کند بلکه روحیه بازیکنانش را بیش از این تخریب خواهد کرد.

مرور بازی های اخیر پرسپولیس نشان می دهد این تیم پس از ارائه یک بازی به شدت ضعیف مقابل ملوان در تهران مقابل صنعت نفت هم متوقف شد تا با این شرایط به دیدار استقلال تاجیکستان برود. پرسپولیس درحالی که مقابل قعرنشین گروه E با یک گل پیش بود آن قدر عقب کشید تا باز هم گل تساوی را دریافت کرد و دو امتیاز حساس را از دست داد. درنهایت یحیی و پسرانش دیروز هم مقابل سپاهان تسلیم شدند تا از 3 بازی اخیر در لیگ برتر تنها 2 امتیاز گرفته باشند.

در مجموع بازی های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس از 4 بازی اخیر و 12 امتیاز ممکن تنها 3 امتیاز کسب کرده و 9 امتیاز حساس را از دست داده تا مشخص شود تا چه اندازه دچار ضعف و اشکال است. آن هم در آستانه بازی بزرگ و حساس با النصر عربستان که قرار است در خانه حریف برگزار شود.

از این رو یحیی گل محمدی هیچ راهی ندارد جز این که ریکاوری مناسب فنی و روحی را برای شاگردانش تدارک ببیند و به جز فکر کردن به گذشته و بهانه هایی برای جذب نشدن چند بازیکن، تیمش را مهیای بازی های بزرگ آینده کند.

پرسپولیس در دومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در دور برگشت روز ششم آذر ماه در شهر ریاض به مصاف النصر عربستان خواهد رفت. 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی