|

بحران جدیدی که سپاهان برای پرسپولیس رقم زد

سپاهان اصفهان برنده نبرد حساس هفته دهم شد. گزارش و جزئیات این خبر را می توانید از ادامه مطلب پیش رو بخوانید.

لینک کوتاه کپی شد

آخرین دیدار هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر با پیروزی سپاهان برابر پرسپولیس همراه بود. شاگردان ژوزه مواریس در این دیدار با نتیجه ۱-۰ از سد حریف‌شان گذشتند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو، پرسپولیس تهران چهارمین بازی پیاپی بدون پیروزی‌اش را پشت سر گذاشت. آخرین بار آنها دوم آبان ماه در لیگ قهرمانان آسیا و با پیروزی برابر استقلال تاجیکستان طعم برد را چشیدند. بعد از آن برابر ملوان و صنعت نفت در لیگ مساوی کردند و در تاجیکستان هم نتوانستند نتیجه‌ای بهتر از تساوی مقابل استقلال این کشور به دست بیاورند. چهارمین بازی این تیم هم با ناکامی تمام و شکست یک بر صفر برابر رقیب‌ دیرینه‌شان، سپاهان همراه بود. 

با این نتیجه پرسپولیسی‌ها ضمن فاصله ۵ امتیازی با استقلال صدر نشین جایگاه دومی را هم به ذوب‌آهن واگذر کرده و در رده سوم جدول جای می‌گیرند.

نکات مهم بازی

سپاهان یک- پرسپولیس صفر

زمان: شنبه، ساعت ۱۶:۳۰

مکان: ورزشگاه نقش جهان

گل‌ها: رضا اسدی (۷۰) برای سپاهان

کارت زرد: شهاب زاهدی (دوبار) (پرسپولیس) - محمد قربانی، رامین رضاییان و ژوزه مورایس (سپاهان)

کارت قرمز: شهاب زاهدی (دو کارت زرد)

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، هادی محمدی، رضا اسدی، محمد کریمی، رامین رضاییان، فرشاد احمدزاده، میلاد زکی‌پور، محمد دانشگر، محمد قربانی، محمدجواد حسین‌نژاد و احسان پهلوان (شهریار مغانلو).

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، حسین کنعانی‌زادگان، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی فر، میلاد سرلک، سروش رفیعی، سعید صادقی (وحدت هنانوف)، مهدی ترابی (امید عالیشاه)، محمد عمری و شهاب زاهدی.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی