|

(عکس) حسن یزدانی در مازندران و تقدیر خاصی که از او شد

حسن یزدانی که همچنان با دست گچ گرفته بعد از عمل جراحی کتف خود در مراسم حاضر بود، در پایان هم حاضر به گفتگو با خبرنگاران نشد.

لینک کوتاه کپی شد

در فاصله کمتر از یک ماه بعد از پایان بازی های پاراآسیایی هانگژو، از مدال آوران بازی های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۲۲ در کشور چین که اهل استان مازندران بودند، تجلیل به عمل آمد. در این مراسم ۴۰ مدال آور استان مازندران حاضر بودند و جوایز خود را از استاندار مازندران دریافت کردند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صفحه اقتصاد، حضور قهرمانان کشتی از جمله حسن یزدانی و امیرحسین زارع حال و هوای خاصی به این مراسم داده بود و مثل همیشه طرفداران این رشته که در مازندران بی شمار هستند، توجه ویژه ای به ستاره های کشتی داشتند.

حسن یزدانی که همچنان با دست گچ گرفته بعد از عمل جراحی کتف خود در مراسم حاضر بود، در پایان هم حاضر به گفتگو با خبرنگاران نشد و در مقابل حواشی اخیر و شایعاتی مبنی بر اینکه نمی تواند در المپیک کشتی بگیرد، سکوت کرد. با این حال پدر حسن یزدانی اعلام کرد که او به زودی تمرینات خود را آغاز می کند و خودش را برای المپیک آماده خواهد کرد.

حسینی‌پور، استاندار مازندران نیز در این مراسم گفت: "ایجاد شرکت تعاونی برای تمامی ورزشکاران در دستور کار قرار داده شود که با تشکیل این شرکت می‌توان بزرگترین کمپ را ایجاد کرد و تمامی اردوهای ورزشی و ملی را به اینجا آورده تا منبع درآمد ورزشکاران شود."

ثبصث

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی