|

از این تاکتیک استقلال بترسید!

استفاده از شروع مجدد و ضربات سر به نظر تاکتیک اصلی استقلال برای گلزنی در این فصل از لیگ برتر است.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال یکی از حساس‌ترین بازی‌های این فصل را با پیروزی ۲ بر صفر برابر تراکتور به پایان رساند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبال360؛ هر ۲ گل با استفاده از ضربات سر و با بهره‌گیری از شروع مجدد بود؛ تاکتیکی که به نظر می‌رسد جواد نکونام حساب ویژه‌ای برای باز کردن دروازه حریفان روی آن باز کرده و توانسته با کمک آن صدرنشین مقتدر لیگ شود.

نگاه ویژه نکونام به مهاجمان بلند قامت

گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی استقلال پس از حل مشکل عقد قراردادش برای اولین‌بار در این مسابقه در ترکیب اصلی قرار گرفت و به نظر می‌رسد این مهاجم قدبلند مهره اصلی هجومی استقلال در این فصل باشد. پیش از بلانکو، آرمان رمضانی دیگر مهاجم قدبلند استقلال که بیشتر به عنوان بازیکن ذخیره استفاده می‌شد در دیدار‌های قبلی به ترکیب اصلی استقلال راه یافته بود. استقلال ثمره استفاده از بازیکنان بلندقامت را گرفته است و با ۶ گل با سر رکورددار لیگ است. شمس‌آذر تیم شگفتی‌ساز این فصل هم در این رکورد با استقلال شریک است.

نیمی از گل‌های استقلال روی شروع مجدد

در اتفاقی نادر امیدگل استقلال در جریان بازی صفر بود. هر ۲ گل استقلال روی شروع مجدد شکل گرفت. استقلال نشان داده که در این زمینه تبحر دارد. ۷ گل از ۱۴ گل استقلال در این فصل روی پرتاب اوت، کرنر یا ضربات کاشته بوده و این تیم در این خصوص با اختلاف بهترین آمار را در لیگ این فصل دارد. پس از استقلال، هوادار با ۴ گل زده روی شروع مجدد بهترین آمار را دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی