|

(عکس) سرانجام آزمون جواب مورینیو را داد!

رم در زمان پیوستن آزمون به این تیم از او فوتوشوت گرفته بود، پس از گلزنی این مهاجم برابر لچه پوستر طراحی شده برای شادی گل او را رونمایی کرد

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه رم بلافاصله پس از گلزنی سردار آزمون تصویر از پیش طراحی خوشحالی او را منتشر کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ سردار آزمون پس از انجام پنج بازی به‌عنوان بازیکن جانشین در سری آ ایتالیا، در دیدار شب گذشته مقابل لچه هم در دقیقه 73 وارد زمین شد تا خط حمله تیمش را تقویت کند که ورود او سرنوشت را برای جالوروسی تغییر داد و آنها توانستند در وقت‌های تلف شده دو گل توسط این مهاجم ایرانی و روملو لوکاکو بزنند و به برتری برسند.

ستاره ایرانی رم که دو هفته قبل علی‌رغم تلاش زیاد و زدن توپ به تیرک دروازه مونزا گلزنی نکرده بود، در مسابقه با لچه این کار را به بهترین شکل انجام داد و ارسال نیکولا زالوسکی را با یک ضربه سر تماشایی در دقیقه اول وقت‌های اضافه تبدیل به گل کرد.

خودنمایی سردار آزمون در سری آ با این گل تماشایی و پیروزی ارزشمند شاگردان ژوزه مورینیو مقابل لچه با یک اتفاق جالب توجه دیگر برای این ستاره ایرانی هم همراه بود.

باشگاه آ اس رم که در زمان پیوستن سردار آزمون به این تیم از او فوتوشوت گرفته بود، پس از گلزنی این مهاجم ایرانی مقابل لچه، پوستر طراحی شده برای شادی گل او را رونمایی کرد و در صفحات مجازی خود انتشار داد.

4543

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی