|

پیام تاج برای نکونام و گل‌محمدی

رئیس فدراسیون ابراز امیدواری کرد که اتفاقات پیش آمده میان سرمربیان استقلال و پرسپولیس تکرار نشود.

لینک کوتاه کپی شد

در هفته های اخیر تنش میان استقلال و پرسپولیس به اوج خود رسیده است. سرمربیان دو باشگاه در نشست های خبری اخیر صحبت هایی را علیه یکدیگر مطرح کردند که این موضوع به میکسدزون استادیوم ها نیز کشیده شد و بازیکنان سرخابی اظهاراتی را ضد طرف مقابل به زبان آوردند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ در این میان، رئیس فدراسیون فوتبال که در سمینار سالانه صدور مجوز حرفه‌ای حاضر شده بود، به سوالاتی درخصوص اختلافات میان نکونام و گل محمدی پرداخت و ضمن اعلام این موضوع که هر دوی آنها از بزرگان فوتبال کشور هستند، خواستار پایان تنش های موجود شد.

«شما ارتباط خوبی با یحیی گل محمدی و جواد نکونام دارید. مسائل پیش آمده فوتبال کشور را دچار تشنج نمی کند؟» مهدی تاج در پاسخ به این سوال گفت: هر دوی آنها برای من قابل احترام هستند، هم نکونام و هم گل محمدی افراد تاثیرگذاری هستند. درباره این حواشی ها، ما از این دو عزیز انتظاراتی داریم.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه گفت: هر بحثی را نمی‌توان با کمیته اخلاق و انضباطی حل کرد. مدیر باشگاه‌ها نیز در این زمینه موثر هستند. نکونام و گل‌محمدی بازیکنان بسیار خوبی بوده و برای فوتبال کشور زحمت کشیده‌اند.

تاج گفت: این دو نفر با فوتبال کشور بیگانه نیستند. همین الان نیز در لیگ تاثیرگذار بوده و بهترین تیم‌ها را هدایت می‌کنند. من امیدوارم شرایط بهتر شود و خود من نیز تذکراتی به بعضی از دوستان داده‌ام. صحبت هایی شده ولی من هر دو این عزیزان را محترم می دانم و امیدوارم این اتفاقات تکرار نشود.

زمانیکه یک خبرنگار اعلام کرد که هواداران پرسپولیس از رئیس فدراسیون انتظار داشته اند به مانند پادرمیانی برای حل مشکل نکونام و خطیر، در دعوای میان درویش و گل محمدی نیز دخالت می کرد، تاج در پاسخ گفت: ما هر کاری بکنیم ایرادی به آن وارد می شود. ولی واقعیت این است من همین الآن نیز با خیلی از عزیزان بی ارتباط نیستم. ولی بعضی از آنها رسانه ای می شود و برخی دیگر خیر.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی