|

(ویدیو) خلاصه بازی استقلال شمس آذر امروز پنجشنبه 11 آبان

استقلال برابر شمس آذر قزوین با نتیجه 2 بر 2 متوقف شد.

لینک کوتاه کپی شد
2

استقلال برای حفظ رتبه نخست جدول رده بندی لیگ برتر و شمس آذر نیز برای کسب نخستین امتیاز در خانه، امروز و در استادیوم سردار آزادگان قزوین به مصاف هم رفته اند و هر دو تیم در پی ادامه روند خوب خود در هفته های قبل هستند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ استقلال پس از چهار پیروزی متوالی در هفته های گذشته، امروز کار سختی را در قزوین دارد. شاگردان نکونام باید با تیم آماده و خوب شمس آذر روبرو شوند که در هفته های اخیر موفق شده نتایج خوبی را کسب کند.

شاگردان سعید دقیقی پس از دو پیروزی بزرگ خارج از خانه مقابل تراکتور و فولاد، حالا امروز با یک رقیب قدرتمند دیگر روبرو می شوند و در پی ادامه شگفتی سازی در این فصل هستند.

ترکیب شمس آذر:

علیرضا جعفر‌پور، صادق آلبوصبیح، علی آزادمنش، سعید کریمی، حسین گودرزی، پوریا سرآبادانی، هومن ربیع‌زاده، علی‌اصغر اعرابی، امیرمحمد نسایی، محمدرضا رضایی، رحمان جعفری

سرمربی: سعید دقیقی

ترکیب استقلال:

سیدحسین حسینی، ایمان سلیمی، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، کوین یامگا، ابوالفضل جلالی، مهدی مهدی پور، سعید مهری، آرش رضاوند، مهرداد محمدی، آرمان رمضانی 

سرمربی: جواد نکونام

استقلال

شرح گل ها:

شمس آذر صفر – استقلال یک (دقیقه 25: کوین یامگا): ارسال اوت ایمان سلیمی به روی دروازه پس از یک رفت و برگشت به یامگا رسید که این بازیکن توسط گودرزی در محوطه جریمه سرنگون شد و داور نیز یک خطای پنالتی به سود استقلال اعلام کرد که خود یامگا نیز آن را به گل تبدیل کرد.

شمس آذر یک – استقلال یک (دقیقه 47: امیرمحمد نسایی): شمس آذر در نیمه دوم خیلی زود به گل تساوی دست یافت. ارسال دیدنی اعرابی در دهانه دروازه به نسایی رسید و این بازیکن با یک ضربه سر شیرجه ای گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

شمس آذر یک – استقلال 2 (دقیقه 60: آرمان رمضانی): ایمان سلیمی از زمین خودی یک توپ بلند را به پشت مدافعان ارسال کرد که روی اشتباه مرگبار کریمی، مدافع شمس آذر، که قصد داشت با یک پاس رو به عقب دروازه بان تیمش را صاحب توپ کند، رمضانی از این فرصت استفاده برد و با قاپیدن توپ از مقابل پای جعفرپور توانست به راحتی دروازه خالی میزبان را باز کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی