|

کری‌ سنگین سرمربی شمس‌آذر برای استقلال!

سعید دقیقی در برنامه فوتبال برتر از پرسپولیس و سپاهان به عنوان مدعی قهرمانی یاد کرد و فوتبال استقلال را بی کیفیت خواند.

لینک کوتاه کپی شد

سرمربی تیم شمس آذر در مورد سپاهان این طور گفت: فکر می‌کنم هم سال گذشته و هم امسال سپاهان از نظر سخت افزاری کامل‌ترین تیم ایران است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ من با آقای ساکت کار کردم و مدیریت ایشان را می‌شناسم و دیدم چطور در فدراسیون فوتبال کار می‌کنند. نفرات سپاهان در هر پست بسیار خوب است و برای مثال در خط جلو، کاوه رضایی، رضا اسدی، شهریار مغانلو و عیسی آل‌کثیر را دارد اما فقط یک نفر در راس بازی می‌کند و قرارداد هر کدام هم فکر ۲۰-۳۰ میلیارد است. یک تیم پرمهره هستند و به نظرم سال گذشته هم باید قهرمان می‌شدند. یک تیم پرمهره در تمام خطوط هستند.

سعید دقیقی نظرش را در مورد سپاهان این طور بیان کرد: پرسپولیس همیشه خوب است و باید برای آقا یحیی به خاطر توانایی‌هایی که در این سال‌ها ثابت آن را نشان داده، کف بزنیم. به نظرم این تیم جزو گزینه‌های قهرمانی است اما بقیه تیم‌ها را خوب ندیدم.

اما نظر سعید دقیقی در مورد گل گهر و استقلال چه بود؟ بازی‌های گل‌گهر را خیلی ندیده‌ام اما فکر نمی‌کنم بتواند در مقام رقابت برای قهرمانی باشد. استقلال هم تا این لحظه خوب امتیاز گرفته است اما با احترام به هواداران این تیم، من فوتبال باکیفیتی از این تیم ندیدم.

این اظهار نظرها به شدت موجب ناراحتی استقلالی‌ها و جبهه گیری آنها علیه سرمربی تیم شمس آذر شد. حالا استقلالی‌ها نه به بهانه ادامه صدرنشینی بلکه به خاطر تغییر نظر سرمربی تیم حریف امیدوار هستند بازی خوبی را در قزوین به نمایش بگذارند و در نهایت برنده از میدان خارج شوند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی