|

تکلیف نهایی کسر امتیاز از باشگاه استقلال مشخص شد!

تکلیف کسر امتیاز از استقلال هم مشخص شد.

لینک کوتاه کپی شد

کمیته انضباطی به تازگی از سپاهان به دلیل عبور از سقف قرارداد ۴ امتیاز و از تیم پرسپولیس به دلیل بر عهده گرفتن مالیات گولسیانی یک امتیاز کسر کرد. بعد از این دو رای شائبه کسر امتیاز از استقلال هم پیش آمد و باشگاه پرسپولیس و سپاهان به صورت شفاهی مطالبی را علیه تیم استقلال بر زبان آوردند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسکانیوز؛ بر اساس اعلام یک منبع موثق در سازمان لیگ سازمان بازرسی کل کشور در بررسی قراردادهای استقلال به موضوع مشکوکی بر نخورده و گزارشی را به سازمان لیگ ارائه نداده است. بنابراین حتی در صورت شکایت باشگاه‌ها کسر امتیاز از استقلال منتفی است. گفته می‌شود کسر امتیاز از تیم‌های سپاهان و پرسپولیس به این دلیل بوده که موارد مورد اشاره با تایید سازمان بازرسی کل کشور همراه بوده است.

جالب اینجاست برخی از قراردادهای اعضای تیم استقلال به دلیل نزدیک شدن تیم به سقف قرارداد ثبت نشده است و از همه مهمتر ثبت قرارداد بلانکو منوط به این است که بازیکنان فعلی مبالغ قرارداد خود را کاهش دهند. این‌ها نشان می‌دهد استقلال از سقف قرارداد عبور نکرده است و به جای دور زدن قانون برای ثبت قرارداد بلانکو به دنبال کاهش قرارداد بازیکنان فعلی‌اش است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی