|

هشداری جدی به بازیکنان پرسپولیس!

به نظر اقدام غیر فوتبالی نیمار در بازی با نوبهار و نادیده گرفتن این اقدام از سوی داوران نگرانی هایی را برای پرسپولیسی ها ایجاد کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

طی چند ماه اخیر موضوعی که کمتر مورد تحلیل قرار گرفته این است که آیا سطح داوری در فوتبال آسیا توان برخورد با فوق ستاره های کوچ کرده به فوتبال قاره کهن را داشته و می تواند مقابل عصیانگری های آن ها مقابله کند یا نه.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ اتفاقی که روز قبل و در بازی الهلال و نوبهار رخ داد حالا ابعاد جدیدی به این ابهام داده است. چرا که گروه داوری این بازی هیچ اقدامی در قبال حرکت زشت و غیر فوتبالی نیمار نشان نداد.

همین موضوع باعث شده نگرانی هایی در اردوی پرسپولیسی ها ایجاد شود که آیا قرار است ستاره های النصر نیز از این مصونیت از سوی داوران برخوردار باشند یا نه. به هرحال در فوتبال واکنش عصبی به جریان بازی و نتیجه و به ویژه خطاهایی که در زمین انجام می شود امری طبیعی است اما در آن سو این قاضی میدان است که باید با عکسل العمل های خود بازی را از ایجاد حاشیه مصون نگه دارد.

به هر روی اتفاقی که در بازی الهلال و نوبهار رخ داد از شب گذشته مورد توجه مربیان و بازیکنان پرسپولیس قرار گرفت و بازیکنان باتجربه به بقیه هشدار دادند باید به شدت مراقب باشند تا از سوی بازیکنان نامدار حریف به حاشیه کشیده نشوند چرا که این احتمال می رود در شروع لیگ قهرمانان آسیا، ستاره هایی چون کریستیانو رونالدو، سادیو مانه، برزوویچ و بقیه از سوی داوران و AFC حاشیه امنیت خاصی داشته باشند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها