|

واکنش سرمربی النصر به بازی با پرسپولیس

سرمربی تیم النصر با اشاره به دیدار امروز سه شنبه با پرسپولیس گفت: خودمان را برای این دیدار سخت آماده کرده ایم.

لینک کوتاه کپی شد

«لوئیز کاسترو» در نشست خبری قبل از دیدار روز سه شنبه تیمش برابر پرسپولیس که عصر امروز دوشنبه در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی برگزار شد ضمن بیان این مطلب افزود: این اولین بازی فصل جدید است که قطعا دیدار راحتی برای ما نخواهد بود.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ وی با بیان این که تیم بسیار بزرگ و رقیب سرسختی را روبروی خودمان داریم، ادامه داد: ما و پرسپولیس قویترین‌های گروه و شانس‌های اصلی صعود هستیم.

 

سرمربی تیم فوتبال النصر با بیان این که خیلی خوب خودمان را برای این بازی آماده کرده ایم، ادامه داد: مشکل ما این است که اندکی خسته هستیم، چون از مسابقه‌ای دیگر به اینجا آمدیم، اما برای بازی بزرگ با پرسپولیس آماده ایم.

وی درباره حضور کریس رونالدو در ترکیب النصر و تاثیرگذاری او در گل‌های اخیر این تیم و ترس بابت اینکه تمام این بار بر دوش ستاره فوتبال دنیاست تاکید کرد: همه می‌دانند او بازیکن بزرگی است و در مسابقات اخیر گل‌های زیادی زده است. رونالدو بسیار سختکوش بوده و آمادگی لازم را دارد. ما از این دید به حضور رونالدو نگاه می‌کنیم.

کاسترو درباره لیست پنج بازیکن خارجی نهایی که این تیم می‌توانست در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد تصریح کرد: ۱۲ بازیکن در نظر داشتیم. هفت بازیکن را با خودمان آوردیم تا فردا پنج نفر نهایی را انتخاب کنیم. فشردگی بازی‌ها برای ما بوده است و باعث این موضوع شد تا به تعدادی نفر استراحت بدهیم.

سرمربی النصر در پایان نشست خبری امروز در خصوص عدم حضور تماشاگران به دلیل محرومیت پرسپولیس خاطرنشان کرد: در دوران پاندمی کرونا ما بدون تماشاگر برگزار کردیم بهترین حالت فوتبال زمانی است که تماشاگر در استادیوم باشد. اگرچه هواداران النصر نیز حضور ندارند، اما امیدوارم انرژی خودشان را بفرستند. در پایان باید حس خوب خودمان از میزبانی فوق العاده ایرانی‌ها تشکر کنم. می‌دانیم ایرانی‌ها دیوانه وار فوتبال را دوست دارند. از میزبانی آن‌ها تشکر می‌کنیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها