|

ژاوی هواداران بارسا را ناامید کرد!

ژاوی مهمترین هدف بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا را رسیدن به یک هشتم نهایی عنوان کرد.

لینک کوتاه کپی شد

بارسا فردا در ورزشگاه مونتجوئیک اولین بازی خود در دور گروهی لیگ قهرمانان فصل جاری را برابر آنتورپ بلژیک برگزار خواهد کرد.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ بارسلونا پس از تساوی برابر ختافه در هفته نخست لالیگا هر چهار بازی بعدی خود را برده و در بهترین شرایط به این دیدار رسیده است. با هدایت ژاوی، بارسلونا در دو دوره اخیر لیگ قهرمانان نتوانسته در دور گروهی صعود کند ولی این بار شرایط متفاوت به نظر می رسد.

t1dzqv4c

ژاوی در نشست خبری بازی گفت : «خوشحال و مشتاقیم که دوباره در این رقابت ها حضور داریم. زمان آن رسیده است که یک گام به جلو برداریم. سال گذشته در لالیگا عملکرد خوبی داشتیم، اما در لیگ قهرمانان خیر. الان باید یک قدم به جلو برداریم. ما در بهترین شرایط به این بازی رسید‌ه‌ایم. این رقابتی است که به ما نیروی لازم برای نزدیک شدن به مدعیان بزرگ می دهد. ما به هواداران برای بازی فردا نیاز داریم و می خواهیم مثل بازی شنبه برابر بتیس (5-0) درخشان کار کنیم.»

اهداف بارسا : «سال اول حضورم ما به اندازه کافی قدرت برای رقابت نداشتیم. سال گذشته به اندازه کافی نیرو و توان برای رقابت داشتیم اما نتایج خوب حاصل نشد. این فصل ما می خواهیم جهشی قابل توجه داشته باشیم و به مراحل بالای لیگ قهرمانان برسیم. هدف اصلی مشخص است، صعود از گروه؛ سپس صحبت خواهیم کرد. ما باید در مرحله یک هشتم نهایی باشیم، این هدف اصلی ما پس از دو سال ناکامی است. این هدفی روشن است و تلاش کنیم تا به عنوان تیم اول گروه صعود کنیم.»

ژاوی در مورد کیفیت تیمش گفت : «سال قبل تفاوت ما در کیفیت بازی و در نتایج واضح بود. خوب بازی می کردیم اما نتیجه کافی نبود. ما خودمان را به خوبی تقویت کرده ایم و تیمی برای رقابت با بزرگان اروپا داریم، اما الان زمان حرف زدن نیست و باید عمل کرد و در زمین نشان دهیم تیم خوبی هستیم.»

رویارویی دوباره با فن بومل (مربی آنتورپ) : «من خاطرات خوبی از فن بومل به عنوان یک هم تیمی و نیز رقیب دارم. او یک فوتبالیست بسیار قوی از نظر بدنی، هم تیمی و یک دوست خوب بود. او در آنتورپ کارهای خوبی انجام داده  و رقیبی جدی برای ما هستند. اینکه در لیگ قهرمانان حضور دارند، ارزش کار فن بومل را نشان می دهد.»

ژاوی در مورد در مورد خط حمله بارسا گفت : «در پایان، تعدد مهاجمان و فرم خوبشان، یک مشکل دوست داشتنی برای من است. اینکه بازیکنان زیادی در فرم عالی هستند و در سطح بالایی بازی می کنند، اتفاقی مثبت است. انتخاب مهاجمان اصلی دشوار است، اما ذخیره ها به همان اندازه برای من مهم هستند.»

قبای بارسا: «پارسال در قرعه کشی بدشانسی آوردیم و گروه واقعاً پیچیده بود. امسال شرایط بهتر است اما باید این را ثابت کنیم. فردا با قهرمان لیگ بلژیک بازی می کنیم و آنها تیم بسیار خوبی هستند. این یک فرصت خوب برای ماست که نشان می‌دهیم که در لیگ قهرمانان می‌توانیم با هر تیمی رقابت کنیم.»

بازگشت رونالد آرائوخو: «روز شنبه او در دسترس خواهد بود ولی فردا خیر.»

از دست رفتن اعتبار بارسا در اروپا: «من این حس را ندارم. وقتی به زمین بایرن یا اینتر رفتیم، متوجه شدم که آنها برای ما احترام قائل هستند. بله، ما باید قهرمانی های بیشتری به دست می آوردیم و بهتر کار می کردیم، اما سال گذشته لیگ را بردیم. از سال 2015 دیگر در لیگ قهرمانان به قهرمانی نرسیده ایم و باید ورق را برگردانیم. امیدوارم نقطه عطف فرا برسد و بهترین نسخه خود را امسال ارائه دهیم. اگر در سطح روز شنبه باشیم یا در سطح سوپرجام مقابل رئال مادرید در سال گذشته، امیدواری هایی وجود دارد.»

megp5vkb

درخشش ژوائو فلیکس برابر بتیس : «به عنوان یک مربی، اگر نگرش درستی در یک بازیکن وجود نداشته باشد، جایی در تیم ندارد. کسی که نگرش مثبت ندارد، نمی تواند در بارسلونا باشد. نگرش ژوائو مانند نگرش همه ماست. او مثبت فکر می کند و مشتاق کار و کمک به تیم است.»

درباره پدری: «پدری خیلی خوب کار می کند و او الان حس بسیار خوبی دارد. او هنوز به زمان بیشتری برای ریکاوری نیاز دارد و نمی توانم تاریخی برای بازگشتش تعیین کنم زیرا بستگی به شرایط بدنی و ذهنی خودش دارد، اما مهم این است که او خوب ریکاوری کند.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها