|

آخرین وضعیت ورزشگاه آزادی برای بازی حساس پرسپولیس - النصر

مدیران سازمان تجهیز به دنبال آماده سازی ورزشگاه آزادی برای بازی پرسپولیس مقابل النصر هستند.

لینک کوتاه کپی شد

مدیران سازمان تجهیز به دنبال آماده سازی استادیوم آزادی برای دیدار پرسپولیس مقابل النصر هستند.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ دیروز بود که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران از مرمت کامل چمن ورزشگاه آزادی خبر داد و تاکید کرد بازی پرسپولیس و النصر بدون مشکل در آزادی برگزار خواهد شد. طبیعی بود که یکی از دل مشغولی های اصلی بازیکنان و مربیان پرسپولیس همین مورد کیفیت چمن ورزشگاه بود که حالا با وعده تاج به نطر می رسد این مشکل بزرگ مرتفع شده است.

از سوی دیگر همان طور که می دانید، با شروع دوره 23 لیگ برتر، بازسازی استادیوم آزادی در دستور کار قرار گرفت و بلافاصله نیز تخریب سکوهای ورزشگاه آزادی آغاز شد تا امکانی برای حضور تماشاگر در این استادیوم بزرگ نباشد. در این شرایط دو تیم بزرگ و محبوب پایتخت برخلاف بقیه تیم های لیگ برتری، در شرایطی کاملا غریبانه و بدون حضور تماشاگران خود از تیم های دیگر میزبانی می کردند. موضوع زمانی جدی شد که گفته شد به واسطه همین تخریب، بازی پرسپولیس و النصر نیز قرار است در ورزشگاه دیگری به جز آزادی و در کشوری ثالث برگزار شود. خبری که واکنش های منفی زیادی به همراه داشت.

حال چند روز دیگر قرار است پرسپولیس در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در اولین دیدار خود از النصر عربستان و البته تمام فوق ستاره هایش میزبانی کند و بزرگانی چون رونالدو، مانه، بورزوویچ و ... در همین استادیوم آزادی بازی کنند.

برهمین اساس آخرین تلاش ها در حال انجام است تا استادیوم آزادی بیش از پیش مهیای این بازی بزرگ شود و باید دید تا زمان برگزاری این دیدار شرایط مناسبی در ورزشگاه آزادی برقرار خواهد شد یا نه.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی