|

لیونل مسی به دنبال شکستن یک رکورد جذاب دیگر

مسی به‌زودی می‌تواند یک رکورد دیگر را نیز در عرصه ملی بشکند.

لینک کوتاه کپی شد

لیونل مسی به دلیل غیبت لوئیس سوارس در تیم ملی فوتبال اروگوئه شانس زیادی دارد تا در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ یک رکورد دیگر را نیز به نام خود ثبت کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسکانیوز؛ کاپیتان تیم ملی آرژانتین تاکنون در رقابت‌های انتخابی جام جهانی در منطقه آمریکای جنوبی ۲۸ گل به ثمر رسانده و تنها یک گل تا تبدیل‌شدن به بهترین گلزن تاریخ این مسابقات فاصله دارد. در حال حاضر لوئیس سوارس دوست و هم‌تیمی سابق این بازیکن با ۲۹ گل در صدر این فهرست قرار دارد.

با توجه به دعوت‌نشدن لوئیس سوارس، مهاجم گرمیو، به اردوی تیم ملی کشورش، ستاره آرژانتینی می‌تواند در دو دیدار آتی آلبی‌سلسته مقابل اکوادور در مونومنتال و سپس مقابل بولیوی در ورزشگاه هرناندو سیلس در لاپاز این رکورد را بشکند.

فهرست برترین گلزنان تاریخ مسابقات مقدماتی در آمریکای جنوبی:

لوئیس سوارس ۲۹ گل

لیونل مسی ۲۸ گل

مارسلو مورنو مارتینس ۲۲ گل 

الکسیس سانچس ۲۰ گل 

هرنان کرسپو ۱۹ گل 

مارچلو سالاس ۱۸ گل 

ایوان زامورانو ۱۷ گل 

ادینسون کاوانی ۱۷ گل

خواکین بوترو ۱۶ گل 

آگوستین دلگادو ۱۶ گل

آلبی‌سلسته بدون کاپیتانش اولین جلسه تمرینی را برای بازی با اکوادور برگزار کرد. قرار است لیونل مسی و سایر ستارگان آرژانتینی امروز به اردوی تیم ملی کشورشان اضافه شوند. 

عبور مسی از یک رکورد دیگر؟

اولین تمرین تیم ملی فوتبال آرژانتین بدون لائوتارو مارتینس، دیبو مارتینز، نیکلاس گونزالس، لوکاس بلتران و نیکلاس تاگلیافیکو برگزار شد. امروز سه‌شنبه نیز الکسیس مک‌آلیستر، امیلیانو مارتینس، الخاندرو گارناچو، کریستین رومرو، فاکوندو بوونانوته و لیساندرو مارتینز به تمرین‌های قهرمان جهان اضافه شدند ولی با رسانه‌ها صحبت نکردند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی