|

گزینه نقل و انتقالاتی استقلال در رادار پرسپولیس

مهاجم ازبکستانی بارها با پیشنهاد استقلال مواجه شد اما هرگز توافقی صورت نگرفت.

لینک کوتاه کپی شد

ناکامی پرسپولیس در جذب یک مهاجم گلزن خارجی همچنان سوژه مهمی برای رسانه‌هاست. هر گزینه‌ای که توجه مربیان این باشگاه را به خودش جلب می‌کند با مشکل مواجه و انتقالش به پرسپولیس متوقف می‌شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی؛ حالا یک خبر جالب در رسانه‌ها منتشر شده است. گفته می‌شود جلال‌الدین ماشاریپوف وینگر مطرح ازبکستانی که سابقه بازی در پاختاکور ازبکستان، شباب الاهلی امارات و النصر عربستان را دارد از طرف ایجنت‌ها پیغام داده که حاضر است به پرسپولیس بیاید! 

ماشاریپوف در سال‌های گذشته چند بار با پیشنهاد استقلال مواجه شد و مذاکرات جدی هم با او صورت گرفت اما هیچ وقت به مرحله نهایی نرسید و ماشاریپوف به ایران نیامد. 

قیمتی که خودش به پرسپولیس پیشنهاد داده 500 هزار یورو است که برای این بازیکن سنگین به نظر می‌رسد. شاید او در تیم‌های قبلی‌اش بیشتر از این هم گرفته باشد اما پرسپولیس برای یک بازیکن ازبکستانی نمی‌تواند این مبلغ را بپردازد.

نکته جالب درباره ماشاریپوف این است که او یک خاطره تلخ از بازی مقابل پرسپولیس دارد. در فصل 2020 لیگ قهرمانان آسیا، پاختاکور بعد از این که در مرحله یک هشتم نهایی استقلال را دو بر یک شکست داد در یک چهارم نهایی مقابل پرسپولیس قرار گرفت.

تیمی که استقلال را شکست داده بود تیم قدرتمندی به نظر می‌رسید و می‌توانست برای پرسپولیس هم دردسرساز شود. اما در دقیقه 15 ماشاریپوف به شکلی ناخواسته روی کمال کامیابی‌نیا مرتکب یک خطای شدید شد. داور هم بعد از بازبینی صحنه رای به اخراج ماشاریپوف داد.

در نیمه دوم پرسپولیس دو گل توسط عیسی آل کثیر به پاختاکور 10 نفره زد و توانست با پیروزی بر این تیم به مرحله بعدی برسد. طرفداران پاختاکور معتقد بودند که اگر ماشاریپوف آن خطا را مرتکب و اخراج نمی‌شد شانس پیروزی بر پرسپولیس را داشت. 

حالا حدود 3 سال بعد از آن روز، ماشاریپوف به پرسپولیس معرفی شده است. البته بعید است کادر فنی پرسپولیس برای جذب او مجاب شوند. چون به دنبال مهاجمان سطح بالاتری هستند و کسی مثل ماشاریپوف نمی‌تواند انتظارات کادر فنی این تیم را برآورده کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی