|

جواد نکونام بی خیال جذب بازیکن شد؟!

مرور صحبت های نکونام پس از بازی آخر این تیم با استقلال خوزستان کدهای تازه ای درباره شرایط یارگیری این تیم را مشخص می کند.

لینک کوتاه کپی شد

جواد نکونام درست دقایقی پس از برد تیمش در بازی حساس هفته چهارم پیش از رویارویی با پرسپولیس در هفته پنجم و کسب هر سه امتیاز دیدار با همنام خوزستانی روبه خبرنگارانی که در سالن کنفرانس نشسته بودند حرفی زد که نشان می داد همان زمان(دوشنبه شب گذشته - ششم شهریور) امیدی به یارگیری دوباره برای تیمش ندارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از قدس آنلاین؛ سرمربی استقلالیِ استقلال وقتی حرف از ماجرای پنالتی ایمان سلیمی و اتفاقات پیش از آن مطرح شد، همزمان درباره موضوع یارگیری و اضافه شدن فوروارد به تیمش با دلخوری از وضعیتی که دوروبرش در تیم، باشگاه و لیگ برتر وجود دارد گفت: «آنقدر ناراحت و عصبانی هستم که تمرکزم روی این چیزها نیست. ما خیلی بازیکن می‌خواستیم ولی بازیکنان ما با غیرت بازی می‌کنند و مشکلی نداریم و ادامه می‌دهیم. بازیکن آمد که بهتر نیامد هم، همین بازیکنان فعلی خوب هستند».

این صحبتها در شبی عنوان شد که پس از آن، ماجرای ورود یکی دو بازیکن خارجی به استقلال مطرح شد و هنوز هم مطرح است ولی هیچ اتفاق تازه ای در ارتباط با یارگیری این تیم مطرح نمی شود.

ظاهراً سرمربی استقلال تصمیمش را گرفته تا با همین نفرات و شرایط به استقبال دربی و پایان نیم فصل اول لیگ بیست و سوم برود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی