|

آخرین خبرها از نقل و انتقالات استقلال امروز یکشنبه 12 شهریور

هنگامی که قرار شد عمرو ورده به استقلال بیاید، اعضای کادر فنی مدعی شدند نکونام به توانایی فنی این بازیکن مصری اعتقاد دارد.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از افراد نزدیک به استقلال شایعه بروز مشکل پیرامون حضور بازیکن مصری را به صورت تلویحی تایید کرد و گفت: هیچ مشکلی از طرف باشگاه استقلال وجود ندارد و جواد نکونام هم عمرو ورده را از نظر فنی تایید کرده است اما خود این بازیکن پیغام‌هایی فرستاده که مشکلات شخصی دارد و شاید همین مسئله موجب شود قید حضور در استقلال را بزند. ما منتظر هستیم تا پاسخ نهایی را بگیریم و پس از آن تصمیم قطعی اتخاذ کنیم ولی قضیه عدم حضورش هنوز صد در صد نیست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ نکته اینجاست که اگر چهره مصری مد نظر استقلالی‌ها مسافر تهران نشود تکلیف چه خواهد شد؟ طبق خبرهای رسیده اگر ورده با استقلال قرارداد نبندد، دو بازیکن اسپانیایی در اولین فرصت به صورت ویژه مد نظر قرار می‌گیرند تا از میان آنها یک نفر آبی‌پوش شود. یکی از مسئولان باشگاه استقلال خبر فوق را تایید کرد و به همکار ما گفت: از میان این دو اسپانیایی، یک نفر همان روبرتو تورس است اما علاوه بر او روی یک فوتبالیست ماتادور دیگر هم نظر داریم. اگر عمر ورده به ایران آمد که هیچ ولی اگر نیامد، از میان این دو اسپانیایی یک نفر را مسافر تهران می‌کنیم.

اوکی شدن بلیت مرد آرژانتینی

در رابطه با بازیکنان خارجی استقلال بامداد یکشنبه شنیدیم همه کارها جهت ورود گوستاوو بلانکو به ایران هماهنگ شده و او آخر هفته به تهران می‌آید تا به عنوان اولین بازیکن آرژانتینی تاریخ باشگاه استقلال کارش را استارت بزند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها