|

(عکس) این پرسپولیسی از گوستاوو بلانکو خاطره خوبی ندارد!

بلانکو در بازی فصل پیش برابر پونفرادینا دروازه امیر عابدزاده را باز کرده بود.

لینک کوتاه کپی شد

در آخرین ساعات نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران، باشگاه استقلال از توافق با گوستاوو بلانکو، مهاجم آرژانتینی فصل گذشته ایبار، خبر داد تا جواد نکونام سرانجام اولین خرید خارجی با هماهنگی را در استقلال تجربه کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ بازیکن آرژانتینی که در سه کشور از سه قاره مختلف دنیا موفق به کسب قهرمانی شده، حالا در شرایطی به زودی راهی تهران می‌شود تا بخت بازی در چهارمین قاره را هم تجربه کند که پیش‌تر با یک فوتبالیست ایرانی برخورد داشته و البته که خاطره خوشی هم از آن دارد.

ماجرا به بازی فصل گذشته ایبار و پونفرادینا برمی‌گردد. جایی که ایبار با تک گل سه امتیازی گوستاوو بلانکو از سد حریف سختکوش خود گذشت و مهاجم آرژانتینی، کلین‌شیت ستاره ایرانی زردپوشان را خراب کرد.

هرچند بلانکو در ادامه بازی یک بار در ثبت گل دوم ناکام ماند و عابدزاده به زیباترین شکل ممکن مانع از دبل او شد اما در نهایت با همان گل سه امتیاز را به تیمش هدیه داد تا به این ترتیب یک خاطره خوش از تقابل با گلرهای ایرانی داشته باشد.

1918587

بلانکو از غفلت مدافعین پونفرادینا استفاده کرد و خودش را آزاد کرد. 1918589

در ادامه به سرعت خودش را به محل فرود توپ رساند و ضربه سر را زد. 1918588 البته او در نیمه دوم از محوطه شش قدم در راه گلزنی به عابدز ناکام ماند و امیر توپ او را با یک واکنش سریع دفع کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها