|

شکایت استقلال از سپاهان بازی را 3 بر صفر می کند؟!

سرپرست تیم استقلال با اشاره به اتفاقاتی که پیرامون سپاهان رخ داده است، تصمیم گیری در مورد شکایت از این تیم را به مدیرعامل واگذار کرد.

لینک کوتاه کپی شد

علی سامره که امروز سه شنبه به همراه کیومرث هاشمی سرپرست وزارت ورزش و مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال از ورزشگاه آزادی بازدید کرده بود، در مورد مشکلات این ورزشگاه گفت: در رختکن ها مشکلاتی وجود داشت که برطرف خواهد شد اما دغدغه اصلی ما چمن ورزشگاه است که باید دلیل زردشدن و بی کیفیت شدن آن مشخص شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر؛ وی در مورد اختلافی که علی خطیر و جواد نکونام وجود دارد گفت: دغدغه همه این است که تیم قوی بسته شود اما به دلیل مشکلات مالی و سقفی که رعایت نشده بازیکن نگرفتیم که این موضوع کار را سخت کرده است.

سامره تاکید کرد: هر دو دغدغه موفقیت تیم را دارند و تمام تلاش شان را می کنند. البته که همیشه گلایه هست بین طرفین ولی در آینده بهتر خواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد این که به خاطر رعایت نشدن سقف قرارداد آیا باشگاه استقلال از سپاهان برای ۳ بر صفر شدن بازی شکایت خواهد کرد یا نه گفت: اجازه بدهید مدیرعامل باشگاه بررسی کند و اگر قرار است شکایت شود باشگاه انجام دهد. قطعا ناحقی زیادی شده است اما امیدواریم این مشکلات برطرف شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها