|

مهدی تاج تکلیف استقلال و سپاهان را روشن کرد

رئیس فدراسیون مدعی شد برای حضور بازیکنان استقلال و سپاهان در تیم امید، هردو باشگاه همکاری لازم را انجام می دهند.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی تاج پس از جلسه با سرمربیان تیم‌های فوتبال بزرگسالان و امید گفت:  در این نشست همراه با سازمان لیگ و مسئولان فدراسیون فوتبال نشستی با سرمربیان تیم ملی در رابطه با برنامه‌ریزی بازی‌های تیم ملی، امید و لیگ قهرمانان آسیا برگزار کردیم. اتمام لیگ برتر هم مهم است و درباره این موارد بحث شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ وی در مورد بحث استفاده تیم فوتبال امید از بازیکنان استقلال و سپاهان تصریح کرد: هم سپاهان همکاری می‌کند و هم استقلال. تیم‌ها دغدغه‌های خاص خودشان را دارند چون می‌دانید لیگ در سال‌های گذشته شرایط مالی خوبی نداشته است. استنباط ما این بود که امسال به لیگ جدی نگاه شود و آن را از گردونه فیفا و AFC‌ خارج کنیم، به همین دلیل عددی برای سقف بودجه یا همان فیرپلی مالی لحاظ کردیم. با این شرایط، تیم‌ها سه بازیکن زیر 23 سال نمی‌توانستند به تیم امید بدهند و دچار محدودیت‌هایی بودند.

رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به مباحثی که در رابطه با کمک داور ویدئویی در برنامه فوتبال برتر مطرح شد، گفت: این برنامه را با غرض و مرض می‌دانم و برای من و بقیه مسئولان فدراسیون قابل اعتبار نیست ولی پاسخ کلی درباره VAR را داده‌ایم. مشکل این برنامه ندانستن نیست، نخواستن برای دانستن است. همه می‌دانند محدودیت‌ها کجاست و خود صداوسیما با تحریم‌های جدی روبه‌روست و خودش با هماهنگی ما برای پخش مستقیم بازی‌های جام ملت‌های آسیا پیگیری می‌کند. جلسات متعددی با مدیران صداوسیما در رابطه با پخش بازی‌ها برگزار می‌کنیم ولی این برنامه فاقد اعتبار است. هر برنامه‌ای در صداوسیما یا شما سؤالی داشته باشید چون غرضی نمی‌بینم مکلف به پاسخگویی هستم. برای آوردن VAR تلاش لازم را کرده‌ایم اما به لحاظ آوردن و انتقال پول مشکلاتی داریم که دست ما نیست. وزیر محترم امور خارجه تمام تلاشش را می‌کند تا بتوانیم این کار را انجام دهیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها