|

تکلیف نهایی میلاد سرلک مشخص شد!

یک منبع موثق به ما خبر داد که دعوت میلاد سرلک به تیم ملی و برای فیفادی قطعی شد.

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی ایران قرار است در فیفادی پیش رو، ابتدا برای انجام بازی دوستانه مقابل بلغارستان عازم این کشور شوند و سپس در بازگشت از بلغارستان، شاگردان امیر قلعه‌نویی در تهران کار خود را مقابل تیم ملی آنگولا پیش خواهند برد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ در این میان خبر رسید که سرمربی تیم ملی به دلیل حواشی فینال تورنمنت کافا و جنجال محمدحسین کنعانی زادگان، روی این مدافع پرسپولیس قلم قرمز کشیده است.

باتوجه به خط خوردن مدافع ملی پوش پرسپولیس، به نظر می‌رسد دعوت میلاد سرلک به تیم ملی دیگر قطعی شده باشد چراکه امیرقلعه نویی تمایلی ندارد دو خبر بد را یکجا به پرسپولیس و هوادارانش بدهد!

این درحالی است که پیش از این سرمربی تیم ملی در رابطه با حاشیه‌های دعوت از «سرلک» به تیم ملی و مطرح شدن موضوع معافیت این بازیکن با عضویت در تیم ملی، بیان کرد: مطمئن باشید که هر بازیکنی لیاقت حضور در تیم ملی را داشته باشد از آن دعوت خواهیم کرد؛ در گذشته از این اتقافات رخ داده و خیلی‌ها از این روند استفاده کردند؛ ما در این رابطه تصمیم گیری نکردیم؛ نامه نگاری‌های همیشه در فدراسیون انجام می‌شده و قبل ما نیز این اتفاق انجام شده است.

با این وجود دعوت میلاد سرلک به تیم ملی، خیال یحیی گل محمدی و هوادارانش را برای داستان خدمت سربازی هافبک شماره ۱۰ پرسپولیس راحت خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی