|

محبوب هوادران استقلال دوباره برمی‌گردد!

مدافع فصل پیش استقلال همچنان سرنوشتی نامشخص در بازار نقل‌وانتقالات تابستانه دارد.

لینک کوتاه کپی شد

بازار نقل‌وانتقالات تابستانه به روز‌های پایانی فعالیت رسمی خود نزدیک می‌شود و طبق اعلام سازمان لیگ، هشتم شهریورماه موعد بسته‌شدن پنجره نقل‌وانتقالات است و بعد از این موعد تنها بازیکنان آزاد می‌توانند با تیم‌های موردنظرشان قرارداد امضا کنند و امکان فسخ قرارداد وجود ندارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبال360؛ در این میان، در روز‌های گذشته چهره‌های سرشناسی شرایط آن‌ها برای حضور در فصل جدید رقابت‌های باشگاهی تعیین‌تکلیف شد، اما یکی از بازیکنانی که همچنان شرایط نامعلومی دارد، عارف غلامی مدافع فصل گذشته استقلال است.

غلامی که در لیگ بیست‌ودوم یکی از اعضای ثابت خط دفاع استقلال بود، عملکرد پرنوسانی را از خود به جای گذاشت و همین مسئله باعث شد تا جواد نکونام برای حفظ او در فهرست تیمش برای شرکت در لیگ بیست‌وسوم چندان تمایلی نداشته باشند. نگاهی به لیست خرید اولیه نکونام نشان می‌دهد که سرمربی استقلال با توجه به در نظر گرفتن شرایط بازیکنانی مانند آرمین سهرابیان، سامان فلاح، عارف آقاسی و البته یک مدافع خارجی تلویحاً بی‌نیازی خود به حفظ عارف غلامی را نشان داده است.

بازگشت به استقلال ممکن نیست!

عارف غلامی تا پایان لیگ بیست‌ودوم با آبی‌پوشان پایتخت قرارداد داشت و بعد از آنکه قراردادش با استقلال به پایان رسید، حالا سرنوشتی نامعلوم دارد. در یکی دو ماه گذشته اخبار گوناگونی درباره سرنوشت احتمالی مدافع فصل گذشته استقلال مطرح شده و حتی بحث بازگشت او به جمع آبی‌پوشان پایتخت با توجه به منتفی‌شدن جذب بازیکنانی مانند فلاح، آقاسی و مدافع خارجی موردنظر نکونام هم به میان آمد، اما به نظر می‌رسد که در این میان، سرمربی استقلال به مدیریت باشگاه در این‌باره چراغ سبز نشان نداده است.

مدافع باتجربه فصل گذشته آبی‌ها با توجه به اسناد منتشر شده، یکی از گران‌قیمت‌ترین بازیکنان لیگ بود و با توجه به اینکه استقلالی‌ها در تلاش برای کاهش سقف بودجه خود هستند و می‌خواهند ۲ بازیکن خارجی جدید به خدمت گیرند، همین مسئله باعث شده تا عملاً بازگشت عارف غلامی به استقلال در دستور کار جواد نکونام و البته مدیران این باشگاه نباشد. گفته می‌شود باتوجه به در دسترس بودن آرمین سهرابیان، روزبه چشمی، محمدحسین مرادمند و ایمان سلیمی، نکونام برنامه‌ای برای تقویت خط دفاعی تیمش ندارد و همین مسئله باعث شده تا شانس بازگشت غلامی به استقلال به صفر نزدیک شود.

مبهم ماندن ماجرای لژیونر شدن!

غلامی حدود یک ماه قبل در پیامی اینستاگرامی اعلام کرد که با یک باشگاه خارجی به توافق رسیده و از آن‌ها ۵ روز مهلت خواسته تا در صورت عدم توافق با استقلال، قراردادش را نهایی کند و لژیونر شود! با وجود گذشت نزدیک به یک ماه از پیام اینستاگرامی مدافع فصل گذشته استقلال، همچنان خبری از لژیونر شدن او نیست و سرنوشت مبهم این بازیکن باعث شده تا آینده فوتبالی او هم تحت‌تاثیر قرار بگیرد؛ به‌ویژه آنکه گفته می‌شود فعلاً سایر باشگاه‌های ایرانی هم درخواستی برای جذب عارف غلامی نداشته‌اند تا این مدافع ۲۶ ساله در مخمصه‌ای عجیب قرار گرفته باشد.

عارف غلامی در ۲۶ مسابقه فصل گذشته برای استقلال در لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجام به میدان رفت که در ۱۴ مسابقه در حضور غلامی، دروازه آبی‌ها بسته ماند. با توجه به منتفی‌بودن بازگشت او به جمع شاگردان جواد نکونام و البته عدم انتشار اخبار رسمی درباره لژیونر شدن او، همگان در انتظار تعیین‌تکلیف شرایط غلامی در بازار تابستانه هستند. البته که او با توجه به اینکه به عنوان بازیکن آزاد در بازار نقل‌وانتقالات حضور دارد، مشکلی برای ثبت قرارداد خود بعد از هشتم شهریورماه ندارد، اما مطمئنا تعلل بیشتر باعث خواهد شد تا فرصت‌های بازی بیشتری را هم از دست بدهد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی