|

چرا قلعه‌نویی کنعانی زادگان را از تیم ملی خط زد؟

بی تردید مهم‌ترین خط خورده تیم ملی ایران در بازی دوستانه با بلغارستان، محمدحسین کنعانی‌زادگان است.

لینک کوتاه کپی شد

بنا بر گفته یک منبع موثق و نزدیک به تیم ملی کشورمان، امیر قلعه‌نویی روی ستاره خط دفاعی پرسپولیس خط قرمز کشید تا حساب کار دست سایر ملی پوشان بیاید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، در فینال تورنمنت کافا و در حالی که می‌رفت بازی تیم ملی در برابر ازبکستان با نتیجه یک بر صفر به سود تیم ملی به پایان برسد، محمد حسین کنعانی‌زادگان با اعتراض به داور موجب ایجاد تنش میان بازیکنان دو تیم شد و کار به دخالت ماموران امنیتی و کادر فنی دو تیم کشید. دردقیقه ۸۹ فینال کافا محمد حسین کنعانی‌زادگان اعتراض به خطای پنالتی داشت اما داور دستور به ادامه بازی داد. اعتراض محمد حسین کنعانی‌زادگان به داور موجب کارت زرد دوم و اخراج از زمین بازی شد. اما مدافع تیم ملی بر زمین نشست و گفت بیرون نمی‌رود! اینجا بود که بازیکنان تیم ازبکستان که زمان بازی برای آنها مهم بود، به محمد حسین کنعانی‌زادگان اعتراض کردند و کار به درگیری دسته جمعی کشیده شد!

نرفتن به بیرون زمین بعد از دریافت کارت قرمز از سوی داور حتی دیگر در فوتبال محلات هم دیده نمی‌شود. زمان زیادی نگذشته است که تیم ملی فوتبال ایران از اعتراض به داور در بازی با ژاپن و در جام ملت های آسیا آسیب دید و در نهایت ۳-۰ شکست خورد و جام را از دست داد. امیر قلعه‌نویی پس از پایان آن دیدار، در رختکن نیز حسابی به کنعانی‌زادگان توپید اما فراموش نکرد!

حالا در آستانه دیدار دوستانه با بلغارستان، امیر قلعه‌نویی تصمیم گرفت مدافع بازیگوش خود را تنبیه کند که دیگر بازیکنان بدانند، عاقبت جنجال و حاشیه آفرینی خط خوردن از تیم ملی است.

جالب تر می‌شود وقتی بدانید وساطت سایر مربیان تیم ملی برای بخشش محمدحسین کنعانی‌زادگان بی فایده بوده و امیر قلعه‌نویی راضی به بخشش مدافع جنجالی خود نشد!

البته پیگیری های ما نشان می‌دهد که محمدحسین کنعانی‌زادگان در اردوی بعدی و پس از بازی دوستانه با بلغارستان بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها