|

صحبت های تند نکونام در کنفرانس خبری

سرمربی استقلال: اولویت برای من باشگاه استقلال است و تیم ملی هم برایم باشگاه استقلال است.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران عصر فردا (دوشنبه) از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال خوزستان است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسنا؛ جواد نکونام در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: همه بازی ها در لیگ نزدیک به هم است چون تیم‌ها فاصله زیادی با هم ندارند. امسال با توجه به جام ملت‌های آسیا و بازی‌های تیم ملی امید، شاید لیگ پرفشار و گاهی با فاصله کم برگزار شود و به همین خاطر شاهد لیگ فرسایشی هستیم. تمام تمرکز من الان روی بازی است و بازی به بازی پیش می‌رویم. امیدوارم هر بازی بهترین عملکردمان  را داشته باشیم. در همه بازی‌ها باید بهترین عملکرد را داشته باشیم و هر اتفاقی رخ داد نباید ناراحت باشیم چون همه تلاش خودمان را انجام داده‌ایم.

از باشگاه خواستم جای دیگری بازی کنیم تا هوادارمان باشد

وی افزود: جای هواداران ما خالی است و از این موضوع ناراحت هستم و حتی از باشگاه درخواست کردم که در جای دیگری بتوانیم بازی کنیم که هواداران کنار ما باشند. هواداران بازوی قدرت ما هستند اما متاسفانه فردا حضور ندارند و این به ضرر ما و به سود تیم‌های رقیب است. امیدوارم این اتفاق رخ بدهد که ما با هواداران بازی کنیم.

استقلال تیم ملی من است

سرمربی استقلال درباره این که شاید داربی به تعویق بیفتد هم گفت: بدترین موضوع این است که فردا آخرین بازی تیم ما است و بعد بازیکنان من به استراحت می‌روند و نمی‌دانند چند روز باید استراحت کنند. موضوع دوم این است که نمی‌دانیم اصلا کی قرار است بازی ما برگزار شود و آیا اصلا برگزار می‌شود یا خیر؟! درباره تیم ملی امید هم من با رضا عنایتی صحبت کردم و قرار شد بازیکنانی که می‌خواهند را به صورت رسمی در یک نامه به باشگاه اعلام کنند تا من موافقت کنم. اگر قرار باشد شرایط به همین منوال باشد، قطعا من هم همکاری نمی‌کنم چون از آن جلسه که من داشتم چند روز گذشته است و هیچ اتفاقی رخ نداده است. من هم بازیکنانم را به جایی که به تیم و باشگاه استقلال ضربه بزند تقدیم نمی‌کنم. اولویت برای من باشگاه استقلال است و تیم ملی هم برایم باشگاه استقلال است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی