|

جذب مهاجم خارجی پرسپولیس به کجا رسید؟

در حالی که کم‌کم به پایان فصل نقل و انتقالات نزدیک می‌شویم، هنوز خبری از مهاجم جدید قرمزها نیست.

لینک کوتاه کپی شد

در حالی که به هفته چهارم لیگ نزدیک شده‌ایم هنوز هیچ مهاجم خارجی برای پیوستن به پرسپولیس به ایران نیامده است.

به گزارش «شایایوز» به نقل از فوتبالی، برنامه پرسپولیس از ابتدای شروع نقل و انتقالات خرید مهاجم خارجی بود اما در حالی که کم‌کم به پایان فصل نقل و انتقالات نزدیک می‌شویم، هنوز خبری از مهاجم جدید قرمزها نیست.

البته پرسپولیس در بازار کم‌کار نبوده است. اما بیشتر بازیکن خروجی داشته تا بازیکن ورودی. 8 بازیکن از این تیم رفته‌اند و فقط 4 بازیکن جدید به پرسپولیس پیوسته‌اند.

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس درباره این ماجرا خیلی صبحت و بارها و بارها اعلام کرده که به یک مهاجم خارجی گلزن نیاز دارد. از طرف دیگر رضا درویش هم گفته که یحیی و همکارانش رزومه بیشتر از 50  مهاجم خارجی را بررسی کرده‌اند اما هنوز گزینه مورد نظرشان را پیدا نکرده‌اند.

در چنین شرایطی، در یکی دو هفته گذشته با خواست یحیی تعدادی از بازیکنان تیم امید پرسپولیس به تیم بزرگسالان پیوسته‌اند. دو نفر آخری که از تیم امید به تیم بزرگسالان آمده‌اند در پست‌های هجومی بازی می‌کنند. 

اولی میلاد سورگی بود که در پست هافبک و وینگر بازی می‌کند و توانایی بازی در پست مهاجم را هم دارد. نفر دوم هم امید فهمی است که همین امروز قرارداد جدیدی با پرسپولیس امضا کرد و نامش در لیست تیم بزرگسالان هم قرار گرفته است. 

امید فهمی که در خط حمله بازی می‌کند، در یکی دو فصل اخیر حضور مستمری در تمرینات پرسپولیس داشته است. او با این که سال گذشته رباط پایش را عمل کرده بود اما پس از بهبودی، دوباره توانست نظر مثبت کادر فنی را به خودش جلب کند.

این طور به نظر می‌رسد که یحیی قصد دارد با استفاده از بازیکنان امید، به آنها فرصتی برای بازی در تیم اصلی بدهد تا بتوانند توانایی خودشان را نشان بدهند. اتفاقی که فصل پیش درباره محمد عمری جواب داد و به نظر می‌رسد سرمربی قرمزها قصد دارد این فصل هم به جوان‌های تیمش اعتماد کند تا شاید آنها بتوانند جای مهاجم جذب‌نشده این تیم را پر کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی