|

2 پرسپولیسی محبوب قرمز پوش می شوند!

تراکتور به دنبال جذب دو ستاره است تا ناکامی اخیر را جبران کند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال تراکتور که در دو هفته ابتدایی لیگ برتر فوتبال ایران نتوانست نتیجه مناسبی بگیرد شب گذشته هم از رسیدن به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بازماند تا ظرف تحمل هواداران سرخ‌پوش لبریز شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز؛ اولین پستی که شاید علیرغم تمام سروصدایی که در بازار نقل و انتقالات تابستانی به راه انداخت نتوانست نتیجه مطلوبی داشته باشد، دروازه‌بانی بود. پورحمیدی که فصل گذشته بعد از علیرضا بیرانوند دومین گلر برتر لیگ فوتبال ایران بود، بعد از کش و قوس‌های فراوان راهی تبریز شد تا تبدیل به گلر شماره یک این تیم شود و محمدرضا اخباری باتجربه را بعد از مدت‌ها از تبریز خارج کند.

دو هفته ابتدایی لیگ برتر با عملکرد پراشتباه این بازیکن همراه بود و پورحمیدی نتوانست آن‌طور که باید و شاید عمل کند. چند اشتباه مرگ‌بار مقابل سپاهان و پرسپولیس باعث شد تا تراکتور بعد از دو هفته به قعر جدول بچسبد و هواداران این تیم امیدوار بودند در آسیا این رویه را تغییر دهند. این اتفاق اما در نهایت عملی نشد و تراکتور با پورحمیدی از آسیا حذف شد. دریافت ۳گل در این مسابقه باعث شده تا مدیران تراکتور به طور جدی به دنبال پیداکردن جانشین برای پورحمیدی باشند.

از امیر عابدزاده به‌عنوان اصلی‌ترین گزینه برای جانشینی پورحمیدی در تبریز نام برده می‌شود. ناگفته نماند که مدیران تراکتور در چند هفته گذشته تماس‌هایی برای جذب امیر عابدزاده با وکلای او داشته اند و اگر روند اشتباهات پورحمیدی ادامه‌دار باشد شاید این دروازه‌بان به جمع تراکتوری‌ها اضافه و پورحمیدی به نیمکت تراکتور تبعید شود.

اما دومین پستی که تبریزی‌ها با چالش جدی در آن مواجه هستند در خط حمله است. تراکتور در فاز هجومی نتوانسته خواسته کادرفنی را فراهم کند و به همین خاطر مدیران این باشگاه با درخواست پاکو خمز به دنبال تقویت خط حمله تیمشان هستند. در همین راستا سرخ‌پوشان با مدیربرنامه‌های آل‌کثیر وارد مذاکره شده‌اند و می‌خواهند این بازیکن را که هنوز موفق به انعقاد قرارداد با سپاهان نشده راهی تبریز کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی