|

کنایه جنجالی اسطوره باشگاه استقلال به سپاهان

پیشکسوت باشگاه استقلال: سپاهان تیم ریشه‌داری است، ولی در حد تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس نیست.

لینک کوتاه کپی شد

حسن روشن درباره جدایی برخی از خریدهای این فصل تیم فوتبال استقلال به بهانه رعایت سقف قرارداد، اظهار داشت: این اتفاق به دلیل مدیریت ضعیف باشگاه است. خدا را شکر بقیه خریدها مانده‌اند و می‌توان با برنامه‌ای خوب از آنها استفاده کرد. خوبی تیم فعلی استقلال این است که ستاره ندارد. یکی از محاسن دو بازی استقلال در لیگ نبود ستاره بود. بازیکنان با دویدن و کسب تجربه می‌توانند نواقص تیم را برطرف کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ وی با اشاره به بازی استقلال با سپاهان در هفته سوم لیگ برتر که در اصفهان برگزار می‌شود، تصریح کرد: اسم‌ها در زمین بازی نمی‌کنند و دیدار با سپاهان یک بازی عادی است. اگر تیمی فقط دو ستاره کلیدی داشته باشد باید از آن ترسید، نه اینکه همه ستاره‌ها را جمع کنند و دنبال نتیجه باشند. سپاهان تیم ریشه‌داری است و حتماً برای این فصل برنامه دارد، ولی در حد استقلال و پرسپولیس نیست. نمی‌دانم چطور این همه پول دارند و می‌توانند خرج می‌کنند، حتماً مدیریت خوبی دارند! بازی با سپاهان آنطور نیست که استقلال بخواهد بترسد. اتفاقاً باید از تیمی بترسند که فکر می‌کنند ضعیف‌تر است. استقلال می‌تواند با دوندگی بازیکنانش مقابل سپاهان شرایط خوبی داشته باشد، به شرطی که بدنسازی خوبی کرده باشند. اگر بدنسازی خوب پیش نرفته باشد، به مشکل می‌خورند.

چرا اخراجی‌های زمان کریمی دوباره به استقلال برگشتند؟

پیشکسوت باشگاه استقلال در واکنش به انتقادها از مدیریت فعلی این باشگاه خاطر نشان کرد: روز گذشته به همراه علی جباری، بهتاش فریبا، رضا حسن‌زاده و امیرحسین صادقی جلسه‌ای با حجت کریمی سرپرست سابق باشگاه داشتیم و ایشان با احترام گزارشی از عملکردش ارائه کرد و توضیحاتی درباره پرداخت بدهی‌های سنگین باشگاه داد تا فردا نگویند این همه بدهی روی دست باشگاه گذاشته است. متأسف شدیم که چرا وقتی کریمی در باشگاه استقلال بود این جلسه را برگزار نکرد تا شاید به او کمک می‌کردیم. اگر 20 نفر از پیشکسوتان دور هم جمع می‌شدند و کمیته فنی تشکیل می‌دادند خیلی کمک‌ها به باشگاه می‌شد. من آشنایی با کریمی نداشتم، اما با گزارشی که داد باید بگویم عملکردش خوب بوده است. نمی‌‌دانم چرا آقایان در سازمان خصوصی‌سازی کار کردند که تصمیم به کناره‌گیری گرفت. او گفت حکم مدیرعاملی‌ش را زده بودند، ولی در نهایت تصمیم به استعفا گرفت. کریمی می‌گفت 40 نفر از کسانی را که کاری در باشگاه انجام نمی‌دانند و حقوق آنچنانی می‌گرفتند، اخراج کرده است ولی همه آنها بازگشته‌اند، از لیدر و ناسزادهنده گرفته تا بقیه افراد. چرا کسی پاسخ این کارها را نمی‌دهد؟ چرا اینها دوباره به استقلال برگشته‌اند؟!

عملکرد خطیر خوب نبوده است

روشن در مورد عملکرد علی خطیر مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: متأسفانه یکسری مسائل مثل تغییر پیاپی مدیریت، پدر استقلال را در آورده است. باشگاه استقلال ثبات مدیریتی ندارد. خطیر در گذشته سابقه معاونت ورزشی باشگاه را داشت و به نوعی همه‌کاره بود. خطیر آن زمان مصیبت بزرگی به اسم استراماچونی را رقم زد که همه دیدند به کجاها رسید و در نهایت باعث حذف استقلال از آسیا شد. آنقدر بدهی زیاد بود که استراماچونی پول تاکسی‌اش را هم گرفت! این پرونده جزو عملکرد خطیر بود و او می‌توانست با توجه به تجربه قبلی کارهای خوبی انجام دهد، ولی تاکنون چیزی از او ندیده‌ایم که بگوییم عملکردش خوب بوده است. عملکرد خطیر با توجه به اتفاقات اخیر خوب نبوده است. جواد نکونام می‌گوید دو بازیکن و مربی پیشنهاد کرده، ولی خطیر دنبال فرد دیگری رفته است. این موضوع نشان می‌دهد مدیرعامل برای خودش کار می‌کند. اینهاست که آدم شک می‌کند، چرا فقط مشکلات برای استقلال است.

چرا بدختی‌ها فقط برای استقلال است؟

وی ادامه داد: برخی مواقع حس می‌کنیم نگاهی که به استقلال می‌شود، مثل زمانی است که به دوران تاج داشته‌اند. استقلال مال کسی نیست و از خیلی‌ها کمتر بوده است. برای ما جای سؤال است که چرا بدبختی‌ها فقط برای استقلال است؟ با شرایطی که باشگاه دارد قطعاً جلسه‌ای به همراه پیشکسوتان با کیومرث هاشمی، سرپرست وزارت ورزش و جوانان خواهیم داشت. جباری در جلسه دیروز می‌گفت بدبختی‌هایش را ما کشیدیم، اما یکسری‌ها به همه چیز رسیدند و ما هنوز ماشین آر دی سوار می‌شویم. اینها از حسادت نیست، دل‌مان برای استقلال می‌سوزد. قصد داریم در جلسه با هاشمی سؤال بپرسیم بر چه متر و معیاری مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره انتخاب شده‌اند؟ اینها چه کاره بودند و کجا کار کرده‌اند؟ نکند انتظار دارند دست‌شان را ببوسیم که به استقلال آمده‌اند؟ حتماً باید پسرخاله یا برارد همسر فلانی باشیم که در استقلال پست بگیریم؟ من که نمی‌خواهم مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شویم، ولی هوادار چه تقصیری دارد که اینها باید انتخاب شوند؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی