|

پیشکسوت استقلال: نکونام حق دارد ناراحت باشد

پرویز برومند دروازه‌بان سابق استقلال در خصوص شرایط نقل و انتقالاتی صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

پرویز برومند دروازه‌بان پیشین استقلال درباره اینکه می گویند این تیم نسبت به تیم های سپاهان، پرسپولیس و تراکتورسازی نتوانسته در یارگیری موفق عمل کند گفت: تیم هایی که اسم بردید فقط در نقل و انتقلات رقیب استقلال بودند ولی فوتبال چیز دیگری است. شما نتایج را می‌بینید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از همشهری؛ برومند در گفت‌وگو با همشهری آنلاین با اشاره به شرایط این روزهای استقلال تاکید کرد: نتایج استقلال در ۲ هفته اول خوب بوده و  امیدوارم ادامه پیدا کند. با تلاش بچه ها استقلال مثل سال قبل در کورس باشد، ثابت می‌کنند وضعیت‌شان خوب است. مدیریت کار خودش را انجام می‌دهد. کادر فنی و بچه ها هم تلاش خودشان را می‌کنند. امیدوارم همچنان مدعی باشد و عنوان قهرمانی را کسب کنند.

وی ادامه داد: در مورد برخی اخبار حاشیه ای که در فضای مجازی در مورد استقلال می‌شنوید، من هم می‌شنوم. مثل اینکه آن چیزی که مربی خواسته فراهم نشده و حق دارد تا ناراحت شود. اما از مدیریت تا کادرفنی و بچه ها تلاش خود را در باشگاه انجام می دهند.

او با اشاره به برد یک برصفر استقلال مقابل ملوان در هفته دوم لیگ برتر تاکید کرد: از روند بازی با ملوان راضی نیستم. نمی‌دانم دلیلش چه بود ولی تیم مثل بازی اول سرحال نبود. آن حس تهاجمی را نداشت و احتمال می‌دهم اولین بازی در استادیوم آزادی دلیلش باشد. چمن ورزشگاه هم مناسب نبود و بلند بود. الان دیگر ۳-۴ روز از این بازی گذشته است. مهم این است که خودشان به نکات فنی آن بازی پی بردند.

این پیشکسوت استقلال درباره اینکه می گویند عیار نکونام در بازی با سپاهان مشخص خواهد شد، اظهار داشت: وقتی در تورنمنتی مانند لیگ حضور دارید، برای یک بازی نام ان را عیار نمی گذارم چراکه همه بازی ها سه امتیاز دارند اما بازی با سپاهان بازی با یک رقیب مدعی قهرمانی است. مطمئنا بچه های استقلال تلاش‌شان را انجام می‌دهند که در این بازی موفق ظاهر شوند.

او درباره جدایی آریا برزگر و رفتن او به تیم نساجی با وجود تاکید جواد نکونام برای جذب این بازیکن گفت: دلیل جدایی آریا برزگر را نمی‌دانم و اینکه می گویند مدیریت و جواد نکونام با هم اختلاف دارند مطمئن نیستم چراکه اینها فقط در فضای مجازی شنیده می‌شود. اتفاقی که دارم می بینم این است که لیگ شروع شده و استقلال در فصل نقل و انتقالات مظلوم واقع شد اما آیا مدیریت باشگاه دوست نداشت همه بازیکنان را بیاورد؟ مطمئنا او هم به فکر آبرو و اعتبار خودش است. اجازه بدهیم ارکان باشگاه کارش را ادامه دهد. اگر روی برنامه‌ریزی پیش برویم ما در سه سال آینده می‌توانیم قهرمان آسیا شویم.

برومند افزود: همین الان هم می‌بینم استقلال یک رقیب سر سخت برای مدعیان قهرمانی آسیا است. ۲ بار قهرمان آسیا شده و چندین نایب قهرمانی و مقام سومی را دارد اما حالا می بینیم عربستانی ها، قطری ها و اماراتی ها چه هزینه هایی می کنند. از لحاظ مالی اصلا نمی شود یک بازیکن آنها را با کل یک باشگاه ما قیاس کرد اما به هرحال ما ایرانی هستیم و شخصیت مان اجازه نمی دهد هر چقدر هم هزینه کنند جلوی ما نتیجه بگیرند.

او تاکید کرد : اگر از حرفه‌ای بودن دم می‌زنیم باید در عمل هم ثابت کنیم. خود عربستان، کشورهای حوزه خلیج فارس و حتی کل آسیا از نظر استعدادی به ایران نمی‌رسند اما پول و امکانات دارند برای همین دیده می شوند. شک نکنید حضور بازیکنان نامدار در عربستان باعث پیشرفت فوتبال این کشور می شود و حسم این است که عربستان می خواهد میزبانی جام جهانی را بگیرد . این می شود برنامه ریزی، این می شود آینده‌نگری. هر قدر از لحاظ استعداد فوتبالی ضعیف هم باشند اما فوتبالشان تکانی می خورد اما در فوتبال ما حتی حق پخش را نمی دهند یک استادیوم درست نداریم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی