|

پاریسی ها به دنبال ستاره خط دفاعی بایرن مونیخ

بایرن به طور ناگهانی با خطر از دست دادن لوکاس هرناندز رو به رو شده است.

لینک کوتاه کپی شد

برای اولین بار سانتی اونا از نشریه فرانسوی فوت مرکاتو مدعی شد، لوکاس هرناندز مذاکرات تمدید قرارداد خود با بایرن مونیخ را به حالت تعلیق درآورده است. قرارداد این مدافع 27 ساله فرانسوی قرار بود تا سال 2027 تمدید شود. قرارداد فعلی او با باواریایی‌ها تا سال 2024 اعتبار دارد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ اما هرناندز به ناگهان همه چیز را متوقف کرد و دلیل آن علاقه پاری سن ژرمن به این بازیکن است. پاریسی‌ها پروژه خود را به هرناندز ارائه دادند و اکنون مذاکرات بین دو طرف سرعت گرفته است. خود بازیکن نیز از این پروژه خوشش آمده و علاقه زیادی برای پیوستن به قهرمان فرانسه دارد. سرخیو راموس سن و سال بالایی دارد و پرسنل کیمپمبه نیز ممکن است پاریس را ترک کند. پاری سن ژرمن در چنین شرایطی مجبور به تقویت خط دفاع خود است. با جذب میلان اشکرینیار و لوکاس هرناندز، آن‌ها می‌تواند به خوبی این کار را انجام دهند.

وسوسه شدن لوکاس هرناندز پس از دریافت پیشنهاد پاری سن ژرمن

حال کری هاو از اشپورت آینس یکی از خبرنگاران نزدیک به باشگاه بایرن مونیخ نیز، این خبر را تایید و اعلام کرده لوکاس هرناندز مذاکرات خود با بایرن مونیخ بر سر تمدید قرارداد را متوقف کرده است. این خبرنگار آلمانی گزارش می‌دهد مذاکرات بین دو طرف به خوبی پیش رفته بود. باواریایی‌ها مطمئن بودند که قبل از پایان فصل می‌توانند به توافق کامل برسند و تنها صحبت بر سر برخی جزئیات باقی مانده بود. اما به طور ناگهانی، هرناندز در قبول پیشنهاد بایرن دچار تردید شد و این به خاطر پیشنهاد وسوسه‌انگیز پاری سن ژرمن است. 

این باشگاه فرانسوی از مدت‌ها قبل به هرناندز علاقه داشت اما اکنون این علاقه آن‌ها رنگ و بوی جدی‌تری به خود گرفته است. همچنین یک باشگاه از اسپانیا و یک باشگاه انگلیسی نیز به این بازیکن ابراز علاقه کرده‌اند.

 

در صورت عدم تمدید قرارداد، بایرن مونیخ لوکاس هرناندز را می‌فروشد.

اگر لوکاس هرناندز اصرار به جدایی از بایرن مونیخ داشته باشد، این باشگاه برای جلوگیری از جدایی رایگان او و برای آنکه بتواند از فروش او درآمدی کسب کند، مجبور است در همین پنجره نقل و انتقالات تابستانی او را بفروشد. با این حال هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده و تمدید قرارداد دور از ذهن نیست. با وجود مصدومیت‌های متعدد لوکاس هرناندز، باواریایی‌ها می‌خواهند با همان حقوق قبلی قراردادش را تمدید کند. 

هرناندز همین حالا هم با دریافت حقوقی بین 15 تا 20 میلیون یورو (ناخالص) یکی از پر درآمدترین بازیکنان بایرن مونیخ به حساب می‌آید.

​​​​​​​از دست رفتن فرصت طلایی بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد لوکاس هرناندز

از سوی اطرافیان این بازیکن شنیده می‌شود اگر بایرن مونیخ بلافاصله پس از جام جهانی 2022 قطر برای تمدید قرارداد لوکاس هرناندز اقدام می‌کرد، دو طرف تاکنون به توافق کامل رسیدند. در هر صورت، توماس توخل امیدوار است که هرناندز بماند و اخیراً مدام از او تمجید کرده. اکنون همه چیز در دستان خود بازیکن قرار دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی