|

استقلال بدهی دارد، استقلال بدهی ندارد؟!

در خصوص بدهی‌های استقلال، دو ادعای کاملا متفاوت مطرح شده است.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از آنکه کمیته بدوی مجوز حرفه‌ای، مدارک استقلال را تایید نکرد، دیروز نقل قولی از امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون منتشر شد مبنی بر آنکه استقلال 7 پرونده بدهی مالی به اشخاص مختلف را دارد که پول آنها را پرداخت نکرده و تسویه حساب صورت نگرفته است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی؛ در شرایطی چنین اظهارنظری از سوی سخنگوی فدراسیون فوتبال، رسانه‌ای شده که سرپرست باشگاه استقلال مدعی شده این باشگاه به هیچ شخصی بدهکار نیست.

حجت کریمی در گفت و گو با یک سایت خبری درباره راهکارهای این باشگاه برای بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا گفته است: امیدواریم مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا این را بپذیرند که استقلال به خاطر مسائل مربوط به تحریم‌ها در انتقال پول به حساب استراماچونی و سایر طلبکاران تاخیر داشته است. حالا هم همه بدهی‌ها را تسویه کرده‌ایم و مشکلی از این بابت نداریم.

اینکه حرف کدام یک از طرفین، صحت دارد، موضوعی است که به زودی مشخص خواهد شد منتهی باور اینکه استقلال به هیچ فردی بدهکار نیست، سخت به نظر می‌رسد چرا که برای مثال احمد موسوی مدافع اسبق این تیم، اطلاعیه باشگاه استقلال مبنی بر پرداخت مطالبات او را تکذیب کرده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی