|

صحبت های جالب توجه مورایس در مورد پرسپولیس!

سرمربی سپاهان در رابطه با قهرمانی پرسپولیس در لیگ صحبت های مهمی را مطرح کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

از همان روزهای ابتدایی حضور مورایس در فوتبال ایران و توافق با باشگاه سپاهان بود که علاوه بر کارنامه درخشان و رزومه قابل احترام این سرمربی، رفتار و سبک صحبت کردن او نیز به شدت مورد توجه هواداران فوتبال قرار گرفت.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از مستقل آنلاین؛ ژوزه مورایس در نشست‌های خبری با آرامش و احترام کامل نسبت به خبرنگاران حضور یافته و از همان ابتدا تلاش کرد رابطه خوبی با ارکان مختلف فوتبال ایران برقرار دارد. مردی باتجربه با لبخندی همیشگی روی لب، طمانینه ای خاص در ادبیات و پاسخ هایی مفصل و اغلب توام با احترام و ادب نسبت به رقیب.

این روند تا اواخر لیگ برتر ادامه داشت و علاوه بر سبک بازی هجومی و تماشایی سپاهان، این رفتار ژوزه مورایس تحسین اغلب هواداران فوتبال را برانگیخته بود. حتی او در بین طرفداران تیم های رقیب نیز به محبوبیت دست یافت و بیشتر اهالی فوتبال رویکرد مثبتی نسبت به حضور ژوزه مورایس در فوتبال ایران داشتند. اوج رفتار او اما بعد از برتری سپاهان در تهران مقابل پرسپولیس رقم خورد. 

اصرار امید نورافکن در میانه میدان برای اضافه شدن ژوزه مورایس به جشن نصفه و نیمه این تیم برای این برتری بزرگ در ضلع جنوبی ورزشگاه آزادی بی اثر ماند و سرمربی پرتغالی اصلا تمایلی به کری خوانی برابر هواداران مغموم رقیب و تیم ناکام پرسپولیس نشان داد.

ژوزه مورایس در نشست خبری بعد از بازی نیز با احترام تمام و کمال در مورد پرسپولیس و این پیروزی بزرگ صحبت کرد و هرگز به خودش اجازه نداد عملکرد حریف را زیر سوال ببرد. اما در هفته‌های پایانی لیگ و به خصوص بعد از دیدار جنجالی سپاهان مقابل تراکتور در تبریز و شکست طلایی پوشان بود که این رویه تا حدی تغییر کرد. البته در آن دیدار حداقل یک پنالتی سپاهان گرفته نشد و شاید با همان تصمیمات بود که نتیجه نهایی لیگ نیز عوض شد.

گرچه نباید فراموش کرد در برخی مقاطع فصل نیز اشتباهات داوری به سود سپاهان رقم خورده و بر اساس بررسی کارشناسان، آنها نیز از این موارد سود برده اند. اما ژوزه مورایس در هفته های پایانی لیگ به عوض شدن ورزشگاه بازی پرسپولیس معترض بوده، به طعنه ادعا داشت آنقدر خوش شانس نیست که برای تیمش پنالتی بگیرند و حتی به حضور مازیار زارع در پرسپولیس در گذشته و همکاری مجتبی حسینی و بحیی گل محمدی نیز اعتراض داشت.

 سرمربی سپاهان در پاسخ به سوال در مورد شایستگی پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی، گفت: تیمی که اول شده حتما لایق رسیدن به این عنوان بوده و به پرسپولی ستبریک می‌گویم.

  البته او در همان مقطع حرف هایش را زد و مردم خودشان مسائل را درک می کنند. ژوزه مورایس در بخشی دیگر از صحبت های خود به پرسپولیس بابت کسب این موفقیت تبریک گفت و حتی یک کلمه نیز تلاش نکرد عنوان قهرمانی این تیم را زیر سوال ببرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی