|

یحیی اجازه جدایی به این ستاره را نمی دهد!

مدافع ملی پوش پرسپولیس با پرداخت تنها 250 هزار دلار قادر به جدایی از این تیم خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از بازیکنانی که در نیم فصل و حتی پس از آن شایعات زیادی مبنی بر جدایی اش از پرسپولیس به گوش می رسید، مرتضی پورعلی گنجی بود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ پورعلی گنجی که پس از سال ها ادامه فوتبال در خارج از ایران، تصمیم به بازگشت گرفت و بلافاصله نیز با باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا کرد، پس از فعل و انفعالات چند روزه ای که در تیم ملی رخ داد، در لیست کارلوس کی روش برای حضور در جام جهانی قرار گرفت و دقیقه 90 مسافر قطر شد.

این اتفاق در ادامه به پیشنهاد یکی دو باشگاه قطری و چند تیم اماراتی انجامید. آن هم در شرایطی که شماره 8 این فصل پرسپولیس با سرخ ها قرارداد 2 ساله امضا کرده بود اما بند فسخ 250 هزار دلاری او باعث می شد شایعات در مورد جدایی او بیش از پیش جدی شود.

در نهایت اما پورعلی گنجی در پرسپولیس ماندگار شد و چند روز قبل هم قهرمانی اش با پرسپولیس در لیگ 22 را جشن گرفت. با پایان لیگ باز هم زمزمه ها در مورد جدایی احتمالی این مدافع ملی پوش بالا گرفت اما این بازیکن چند روز قبل در مصاحبه ای تلویزیونی این شایعات را رد کرده و وعده داد فصل آینده نیز در پرسپولیس می ماند.

ادعایی که باعث شده رضا درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس روی وعده پورعلی گنجی حساب خاصی باز کرده و در گفتگو با خبرنگاران نیز با تاکید به قول پورعلی گنجی برای ادامه همکاری به دنبال فراهم کردن قرارداد مالی تازه این مدافع است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی