|

پرسپولیس یک پدیده ملی پوش جذب کرد

سمیر حبوباتی روز یکشنبه از آکادمی کیا به پرسپولیس پیوست.

لینک کوتاه کپی شد

تیم های پایه پرسپولیس طی دو فصل اخیر به شرایط خوبی رسیده اند. حضور چند بازیکن در رده های ملی مختلف، امکانات مناسب و برگزاری اردوها در شهرهای مختلف کشور، نظارت دقیق مربیان و مدیر آکادمی بر روی زندگی بازیکنان و از همه مهم تر امیدواری به حضور در تیم بزرگسالان پرسپولیس همچون عمری، خدادادی و بابایی باعث شده حالا بازیکنان ملی پوش تیم های دیگر نیز نسبت به حضور در تیم های پایه پرسپولیس علاقه مند باشند. این در حالی است که تا همین چند سال قبل تیم های پایه پرسپولیس با بازیکنان تستی بسته می شد که شایعات زیادی در مورد سفارشی بودن برخی از آن ها نیز مطرح بود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ در همین راستا محسن خلیلی به عنوان مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس با سمیر حبوباتی، بازیکن بلند قامت تیم ملی جوانان و تیم های پایه آکادمی کیا به توافق رسید و درنهایت نیز باشگاه پرسپولیس با او قراردادی رسمی امضا کرد. حبوباتی در تیم کیا تجربه همزمان بازی در سه تیم نوجوانان، جوانان و امید را داشت. باید دید این فصل در پرسپولیس چه عملکردی خواهد داشت.

گفتنی است چندی قبل که یک بازی تدارکاتی بین پرسپولیس و تیم ملی جوانان برگزار شد، حبوباتی بازوبند کاپیتانی تیم ملی جوانان را به بازو بسته بود.

جالب این که سالار حبوباتی برادر بزرگتر او نیز سابقه بازی در تیم های پایه را دارد.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی