|

رامین رضائیان و طلسمی عجیب؛ این ستاره جام نمی گیرد!

طلسم رضاییان، این فصل با پیراهن سپاهان هم ادامه پیدا کرد.

لینک کوتاه کپی شد

رامین رضاییان در یکی از درخشان‌ترین فصل‌های خود، باز هم نتوانست قهرمان لیگ برتر شود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبال 360، طلسم عجیب قهرمان نشدن رامین رضاییان در لیگ برتر، این فصل هم به پایان نرسید. رضاییان یکی از معدود بازیکنانی است که در دوران طلایی پرسپولیس، 3 فصل برای این تیم بازی کرده و هیچوقت، جام قهرمانی را بالای سر نبرده است. رضاییان لیگ پانزدهم، به پرسپولیس پیوست و یکی از ستاره‌های تیم برانکو ایوانکوویچ بود. پرسپولیس در آن فصل، جام قهرمانی را در هفته‌های پایانی به استقلال خوزستان واگذار کرد. فصل بعد که پرسپولیسی‌ها چند هفته زودتر به قهرمانی رسیدند، رضاییان در هفته‌های پایانی از تیم اخراج شد و مدال قهرمانی هم به او تعلق نگرفت.

رضاییان از لیگ هفدهم با بیستم که پرسپولیس قهرمان بلامنازع لیگ محسوب می‌شد، در ایران نبود. فصل پیش، او در نیم فصل دوم به پرسپولیس پیوست تا به این تیم برای رسیدن به قهرمانی کمک کند. رضاییان دوره دوم حضورش در پرسپولیس، عملکرد خوبی داشت اما سرخپوشان پس از 5 فصل قهرمانی پیاپی، جام را از دست دادند و استقلال، توانست قهرمان لیگ برتر شود.

طلسم رضاییان، این فصل با پیراهن سپاهان هم ادامه پیدا کرد. رضاییان در تیم ژوزه مورایس، یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر بود و با 7 گل و 7 پاس گل، نقشی موثر در نتایج تیمش داشت. با توجه به صدرنشینی سپاهان تا هفته بیست و هفتم، به نظر می‌رسید سرانجام او فرصت رفتن روی سکوی قهرمانی را پیدا خواهد کرد. اتفاقی که نیفتاد و توقف سپاهان مقابل ملوان، باعث قهرمانی دوباره پرسپولیس در لیگ برتر شد. پرسپولیس در 8 فصل اخیر لیگ، 6 قهرمانی و دو نایب قهرمانی دارد. 6 جشن قهرمانی که رضاییان در هیچکدام از آن‌ها حاضر نبوده و دو نایب قهرمانی، که هر دو با حضور او به دست آمده‌اند! این فصل، نایب قهرمانی با سپاهان هم به لیست دوم شدن‌های رضاییان، اضافه شده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی