|

سوپراستار بعدی عرب ها از تاتنهام می آید!

کاپیتان تاتنهام، بعد از یازده سال بازی برای این تیم قصد دارد این باشگاه را ترک کند.

لینک کوتاه کپی شد

لوریس 36 ساله که دست‌پرورده آکادمی باشگاه نیس است، هم‌اکنون به دلیل پاره شدن تاندون پا در جریان باخت 6 بر یک مقابل نیوکسل خانه‌نشین است و تا پایان فصل نمی‌تواند بازی کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ حالا گفته می‌شود لوریس برابر نیوکسل چهارصد و چهل و هفتمین و احتمالا آخرین بازی‌اش را برای تاتنهام انجام داده است.

روزنامه لو پاریزین، چاپ فرانسه، پیش‌تر نوشته بود، کاپیتان تیم ملی فرانسه یک پیشنهاد پر زرق و برق از عربستان دارد و حالا روزنامه ورزشی اکیپ نوشته با وجود قرارداد او با تاتنهام تا سال 2024، تیم انگلیسی به او اجازه جدایی را خواهد داد.

1875691

لوریس تمایلی به بازنشستگی ندارد، اما به نظر می‌رسد عوض کردن باشگاه در تابستان قطعی باشد. یکی از دلایل او برای جدایی، خستگی ذهنی در تاتنهام و نیاز به یک چالش جدید است. آنتونیو کونته، مربی سابق تاتنهام، تنها شش روز بعد از باخت فرانسه به آرژانتین در فینال جام جهانی از لوریس خواسته بود تمریناتش را شروع کند و او از نظر روانی فرصت تمدید روحیه را نیافته بود.

حالا معلوم نیست دروازه‌بان تاتنهام در تابستان به یکی از تیم‌های پولدار عربستان ملحق خواهد شد یا حرفه خود را در یک تیم دیگر اروپایی ادامه خواهد داد. تاتنهام نیز هم اکنون به دنبال یک دروازه‌بان جوان می‌گردد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی