|

کنایه کاپیتان سابق سپاهان به رضا درویش!

کاپیتان سابق سپاهان: مورایس هیچ زمانی در خصوص مربیان دیگر تیم‌ها صحبت نکرده است.

لینک کوتاه کپی شد

حمید معماریان کاپیتان سابق سپاهان  در رابطه با شرایط تیم فوتبال سپاهان برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر اظهار داشت: سپاهان شایستگی‌های لازم برای قهرمانی را داشت، متاسفانه در بازی با ملوان از اندوخته خود دفاع نکرد، استقلال و استقلال خوزستان در فصول گذشته با برد‌های یک بر صفر قهرمان لیگ شده بودند؛ احتمالا مس کرمان را برای سپاهان علم خواهند کرد اما سپاهان باید با قدرت کار خود را انجام دهد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از وقایع روز؛ وی در خصوص اظهارات عجیب مدیرعامل پرسپولیس در مورد ژوزه مورایس گفت: تیم‌های رقیب همیشه چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند، این جنگ میان تیم‌های مدعی چه درون زمین و چه بیرون زمین وجود دارد، مورایس یک مربی حرفه‌ای است و توجهی به صحبت‌های مدیرعامل پرسپولیس نخواهد داشت.

معماریان تصریح کرد: یادم است مورایس یک بار بعد از یکی از بازی‌ها مصاحبه کرد و گفت سپاهان علی‌رغم کیفیت فنی نه چندان خوب برنده شد و این نشان از حرفه‌ای گری او داشت.

کاپیتان سابق سپاهان گفت: مورایس هیچ زمانی در خصوص مربیان دیگر تیم‌ها صحبت نکرده است و این ضعف مدیرعامل پرسپولیس را نشان می‌دهد که در خصوص مورایس چنین جملاتی را بیان می‌کند، یک شخص حرفه‌ای هیچ زمانی در خصوص مربی یک تیم دیگر صحبت نمی‌کند.

وی در پایان در رابطه با اتفاقات و بی‌نظمی‌های فوتبال ایران در چند هفته اخیر گفت: وقتی فدراسیون فوتبال تصمیماتی می‌گیرد و قانون مشخصی دارد، باید به قوانین خود پایبند باشد. چرا سپاهان در کرج مقابل پیکان بازی کرد و پرسپولیس این کار را انجام نداد؟ این نشان می‌دهد فدراسیون فوتبال اقتدار لازم برای دفاع از قوانین خود را ندارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی