|

ساپینتو ماندنی شود این ستاره ها رفتنی هستند!

در صورت تمدید قرارداد ساپینتو چند بازیکن از این تیم جدا خواهند شد.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال مدافع عنوان قهرمانی در لیگ بیست و دوم موفق به تکرار این عنوان نشد و حالا فقط شانس دارد که عنوان قهرمانی جام حذفی را کسب کند.

 به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ طی روزهای اخیر مسئولان باشگاه استقلال اعلام کرده‌اند که با ساپینتو برای تمدید قراردا وارد مذاکره شده‌اند که سرمربی آبی پوشان اعلام کرده بعد از بازی با نساجی در مورد تمدید قرارداد بازیکنان و نفرات مورد نظر صحبت خواهد کرد.

البته ساپینتو برای فصل آینده شاکله تیم خود را شناخته و البته چند بازیکن را مد نظر قرار داده که بعد از توافق با باشگاه و تسویه حساب این فصل نفراتش را به باشگاه مکتوب ارائه می‌کند اما طبق پیگیری خبرنگار خبر ورزشی جدایی چند بازیکن از جمع آبی پوشان قطعی خواهد بود.

گفته می‌شود ساپینتو از حالا سجاد شهباززاده، پیمان بابایی، رضا میرزایی و  حسین زواری را در لیست نفرات فصل آینده‌اش قرار نداده البته بازیکنانی چون حامدی فر، امیر علی صادقی و حتی ابوالفضل جلالی که در نیم فصل دوم اصلا در تفکرات این مربی قرار نداشته کاندیدای جدایی از این تیم هستند.

گفتنی است بازیکنانی مثل حامدی فر، صادقی، جلالی، میرزایی و حتی بابایی و شهباززاده با استقلال قرارداد دارند اما قطعا این نفرات برای جدایی باید با باشگاه استقلال توافق کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی