|

درخواست خنده دار و حیرت‌انگیز استراماچونی از استقلال!

شایعات مربوط به درخواست 400 یورویی استراماچونی برای بستن پرونده‌اش با استقلال حقیقت دارد.

لینک کوتاه کپی شد

امروز خبری در کانال‌های تلگرامی منتشر شده بود مبنی بر اینکه آندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی سابق استقلال که پرداخت مطالبات او یکی از مهم‌ترین اتفاقات مربوط به این باشگاه در چند فصل گذشته بوده است، به دلیل عدم پرداخت ۴۰۰ یورو کارمزد انتقال پول از سوی استقلال پرونده را باز نگه داشته است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ وکیل استراماچونی در نامه‌ای به فیفا درخواست کرده استقلال ۴۰۰ یوروی باقی‌مانده از مبلغی که از آلمان به یک بانک قطری ترانسفر شده را بپردازد.

این نقل و انتقال مالی که برای پرداخت یکی از سنگین‌ترین جریمه‌های فوتبال ایران و با بسیج موسسات اقتصادی مختلف و در نهایت به لطف بانک شهر ممکن شده است، در حال حاضر برای رسیدن به نتیجه نهایی در گروی ۴۰۰ یوروی ناقابل است؛ آن هم در شرایطی که استقلال باز هم یک درخواستی کم‌ارزش دیگر این سرمربی را در رابطه با بهره تاخیر به وی پرداخت کرده و در شرایطی که در انتظار ارسال نامه رضایت از سوی وی به فیفاست، دوباره با یک درخواست ۴۰۰ یورویی مواجه شده است.

استراماچونی در زمانی بت هواداران استقلال بود و جدایی او از این باشگاه بالاتر از همه اخبار سیاسی، کل فضای اجتماعی ایران را تحت تاثیر خود قرار داد. با این حال اتفاقات بعدی احتمالا تا حدی روی نظر استقلالی‌ها درباره این مربی ایتالیایی اهل رم تاثیر گذاشته است و شاید برخی از طرفداران استقلال احساس می‌کنند پاسخ عشق بی‌قید و شرط‌شان به این سرمربی ایتالیایی که انصافا در دوره حضور در ایران نیز موفق کار کرد، این نبوده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی