|

بمب نقل و انتقالات پرسپولیس از قطر می‌آید!

به نظر بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس، شجاع خلیل‌زاده باشد.

لینک کوتاه کپی شد

پاییز سال ۱۳۹۹ تیم شایسته پرسپولیس با هدایت یحیی گل‌محمدی موفق شد به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند و شجاع خلیل‌زاده نقش بسیار مهمی در این موفقیت داشت.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از مخاطب 24؛ در واقع از او به عنوان رهبر خط دفاعی پرسپولیس یاد می‌شد و برای همین بود که لژیونر شدن او برای هواداران پرسپولیس سنگین به نظر می‌رسید. خلیل‌زاده پیش از شروع آن دوره ازرقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به هواداران و خبرنگاران وعده ماندن در پرسپولیس را داد، اما همان زمان خبر‌هایی بود که نشان می‌داد او بی‌میل به جدایی نیست.

جرقه جدایی شجاع خلیل‌زاده از پرسپولیس در کوران رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا زده شد. همان روز‌هایی که اعتراض او به مبلغ قراردادش نسبت به دیگر بازیکنان به گوش رسید. ظاهرا مبلغ کل قرارداد او با آپشن‌هایی که برایش در نظر گرفته شده بود باز هم کمتر از بسیاری از هم‌تیمی‌هایش بود به همین دلیل انتظار افزایش آن را داشت. حتی گفته می‌شد که خلیل‌زاده در هواپیما (برگشت به تهران پس از لیگ قهرمانان) با پرسپولیسی‌ها خداحافظی می‌کند و مدعی شده بعد از اردوی تیم ملی به پرسپولیس نمی‌آید.

به عبارت بهتر پس از اختلاف با مهدی رسول‌پناه مدیرعامل سابق پرسپولیس، پیشنهاد یک میلیون دلاری الریان قطر، پرونده ادامه حضور خلیل‌زاده در این تیم را بست!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی