|

(عکس) استوری احساسی و خاص علیرضا بیرانوند برای هواداران پرسپولیس!

بیرانوند با اشاره به آخرین میزبانی این تیم در روز جمعه، از هواداران درخواست کرد حضوری پرشور در ورزشگاه آزادی داشته باشند.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس در آخرین میزبانی این فصل خود در استادیوم آزادی به مصاف گل گهر سیرجان خواهد رفت و امیدوار است با تکرار موفقیت خود برابر حریف سیرجانی همانند دو بازی اخیر در لیگ و جام حذفی، این بار نیز با کسب سه امتیاز در مسیر قهرمانی کار را دنبال کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس با اشاره به این موضوع از هواداران تیمش درخواست کرده با حضور در استادیوم آزادی یک روز باشکوه دیگر را شکل دهند تا آنها برای دستیابی به موفقیت و کسب نتیجه مقابل حریف، از حمایت‌شان سود ببرند و نوشت:

سلام به بهترین هواداران دنیا؛ تو این فصل خیلی اذیت شدین. خیلی از بازی‌ها رو به دلایل مختلف نتونستین کنارمون باشید. هر چه که بود گذشت و ما خوشحال از اینکه تو بازی‌های اخیر حضور گرمتون، انرژی‌هاتونو حس کردیم. دمتون گرم که همیشه پای عشقتون ایستادین. شما لایق بهترین‌ها هستید چون خودتون بهترینید. جمعه آخرین بازی فصل ما تو تهرانه و شاید مهم‌ترین بازی‌مون باشه. بدون شما ما هیچیم. پس دوباره با حضورتون قدرت ارتش سرخ‌ رو به دنیا نشون بدین. امیدوارم مسئولین هم اجازه ورود حداکثری رو تو ورزشگاه بدن چون به کمکتون نیاز داریم. ما با هم قوی‌تریم. کسی جلودار ما نیست. دو قدم مونده به قهرمانی و اون چیزی که همه ما از اول دنبالش بودیم. پس جمعه استادیوم را بترکونید با لباس و پرچم خوشرنگ قرمز. می‌بینمتون.

عکس| پیام ویژه علیرضا بیرانوند به هواداران پرسپولیس: ما بدون شما هیچ هستیم/ بیایید قدرت ارتش سرخ را به دنیا نشان بدهیم

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی