|

پرسپولیس به عدد محبوب 66 می رسد؟!

پرسپولیسی ها به دنبال این هستند تا با برد در 2بازی آینده 66 امتیازی شده و با یک فصل اختلاف به 7 قهرمانی خود طی سال های اخیر دست پیدا کنند.

لینک کوتاه کپی شد

تا آخرین لحظات پیش از  آنکه پیام حیدری داور بازی پرسپولیس و استقلال سوت دربی را به صدا دربیاورد، کمتر کارشناسی رای به قهرمانی و صدرنشینی و حتی پیروزی پرسپولیس در دربی می داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ نتایج فوق العاده استقلال در 9 بازی قبلی و پیروزی با 6 گل در بازی قبل از شهرآورد، به خودی خود کافی بود تا این باور ایجاد شود که پرسپولیس در بین 3 تیم مدعی و بالانشین جدول، درنهایت سوم خواهد شد. اما پیروزی سرخ پوشان در دربی و تساوی سپاهان در همان هفته مقابل ملوان، همه چیز را عوض کرد و حالا پرسپولیس به عنوان صدرنشین لیگ، حتی این شانس را دارد تا هفته بعد در تهران جشن قهرمانی بگیرد. البته در صورت شکست سپاهان مقابل پیکان.

اما در مجموع نباید از این واقعیت گذشت که یحیی و پسرانش برای بالا بردن قطعی جام باید هر دو بازی بعدی را به سلامت عبور کرده و هر 6 امتیاز را مال خود کنند، تا با کسب 66 امتیاز یک بار دیگر جشن قهرمانی گرفته و با 8 قهرمانی در لیگ برتر، فاصله اش را با بقیه تیم ها بیشتر کند. در این صورت سرخ ها از 10 بازی آخر خود در لیگ صاحب ۹ برد و یک شکست و ۲۷ امتیاز شده و مجموعا با 66 امتیاز بالاتر از سپاهان و استقلال قرار خواهند گرفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی