|

پیشکسوت آبی ها: اشتباهات داوری نبود استقلال با اختلاف صدرنشین لیگ بود!

یدالله اکبری پیشکسوت باشگاه استقلال درباره شرایط آبی پوشان صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

یدالله اکبری درباره شرایط استقلال گفت: استقلال بعد از باخت در دربی نتوانست از لحاظ روحی خود را بازسازی کند. البته آبی پوشان حق هم داشتند با همه مشکلاتی که دارند، اشتباهات داوری نیز روی آنها تاثیر منفی گذاشت و واقعا متضرر شدند.  

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ وی افزود: به نظر من استقلالی‌ها نباید ناامید شوند و هنوز دو بازی دیگر مانده است و هیچ چیزی در فوتبال قابل پیش بینی نیست. گرچه این تیم چوب مدیریت را خورد و در این فصل ۳ تا مدیر عامل عوض شد ولی با این حال تیم ساپینتو باید با قدرت در دو بازی باقی مانده ظاهر شود و لیگ را تمام کند.

اکبری در ادامه خاطرنشان کرد: استقلال می‌تواند در جام حذفی جبران مافات کند و با قهرمانی دل هواداران را شاد کند. این تیم با این همه مشکلاتی که دارد نتایج خوبی را کسب کرد و کسی نمی‌تواند از عملکرد آبی پوشان انتقاد کند. اگر اشتباهات داوری نبود استقلال با ۱۲ امتیاز اخلاف الان صدرنشین بود.

اکبری در پایان گفت: باید قبول کرد اشتباهات داوری در نتایج استقلال و پرسپولیس تاثیر گذار بود. پنالتی مسلم استقلال را در دربی نمی‌گیرند ولی در بازی پرسپولیس با مس رفسنجان خطا ۲ متر بیرون از محوطه را پنالتی اعلام می‌کنند. یا در همین بازی با پیکان خطای پنالتی که برای تیم گل محمدی گرفتند بسیار عجیب و از عجایب فوتبال بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی