|

وقتی تقلب رشید جواب نداد و پنالتی پرسپولیس گل شد

در قاب جالبی که از لحظات حساس پیش از زدن ضربه پنالتی گرفته شده، رشید مظاهری که دستش را روی دهانش گرفته مشغول صحبت با نیمکت پیکان است.

لینک کوتاه کپی شد

رشید مظاهری مطابق آنالیز کادر پیکان در ضربه پنالتی عمل کرد اما ترابی تصمیم دیگری گرفت تا او را غافلگیر کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی، پیکانی‌ها که روی کاغذ میزبان مصاف هفته بیست‌وهشتم با پرسپولیس بودند، از همان دقایق ابتدایی تحت فشار پرسپولیسی‌ها قرار گرفتند که عطش شدیدی برای کسب سه امتیاز داشتند. درخشش رشید مظاهری در خط دروازه و البته عملکرد کم‌اشتباه مدافعان پیکان، فرصت گلزنی در جریان بازی را از پرسپولیسی‌ها گرفت اما نهایتاً آن‌ها با پنالتی حریف همشهری را کنار زدند.

دقیقه 78 لئاندرو پریرا که در بین پیکانی‌ها جاگیری کرده بود، به زمین افتاد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. رشید مظاهری که در جریان مسابقه چند مهار تماشایی را به نمایش گذاشته بود، قصد داشت در پنالتی هم شاگردان گل‌محمدی را ناکام بگذارد. در قاب جالبی که از لحظات حساس پیش از زدن ضربه پنالتی گرفته شده، رشید مظاهری که دستش را روی دهانش گرفته مشغول صحبت با نیمکت پیکان است. 

احتمالا مظاهری می‌خواسته آنالیز پنالتی‌ها مهدی ترابی را مرور کند تا تصمیم درستی برای پرش خود بگیرد. از آنجا که ترابی پنالتی‌زن نخست پرسپولیس در این فصل نیست، تنها اطلاعات موجود از او پنالتی بود که چند روز پیش در جام‌حذفی به گل‌گهر زد.

جالب اینکه مظاهری دقیقاً تصمیم می‌گیرد به همان جهتی حرکت کند که ترابی پنالتی‌اش را به گل‌گهر زده بود. مظاهری به چپ پرید اما ترابی این بار تصمیم متفاوتی گرفت و توپ را به وسط دروازه زد. شاید اگر رشید از جایش تکان نمی خورد می توانست ضربه پنالتی را دفع کند اما او به سمت چپش رفت تا توپ از فاصله کمی با او وارد دروازه پیکان شود.

200

رشید مظاهری که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال و سپاهان را در کارنامه دارد، اگر پنالتی ترابی را می‌گرفت به قهرمان استقلالی‌ها و سپاهانی‌ها تبدیل می‌شد. او اما ناکام ماند تا سرخ‌ها دوباره به صدر بروند و شانس قهرمانی رقبا، بیش از پیش کاهش بیابد. 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی